×
×

کارگری مشاور ویژه کمیته پارالمپیک آسیا شد

 • کد نوشته: 89
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 • رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران به عنوان مشاور ویژه کمیته پارالمپیک آسیا انتخاب شد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، غفور کارگری از سوی هیأت اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا (AsPC) به عنوان «مشاور ویژه کمیته پارالمپیک آسیا» منصوب شد. بر این اساس، در سی و سومین جلسه هیأت اجرایی […]

  کارگری مشاور ویژه کمیته پارالمپیک آسیا شد
 • رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران به عنوان مشاور ویژه کمیته پارالمپیک آسیا انتخاب شد.

  به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، غفور کارگری از سوی هیأت اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا (AsPC) به عنوان «مشاور ویژه کمیته پارالمپیک آسیا» منصوب شد.

  بر این اساس، در سی و سومین جلسه هیأت اجرایی AsPC که در نخستین روزهای فروردین ماه سال ۱۴۰۳ به میزبانی چین در پکن برگزار شد، رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران به عنوان مشاور ویژه کمیته پارالمپیک آسیا معرفی شد.

  ماجد راشد رئیس کمیته پارالمپیک آسیا، با ارسال نامه‌ای ضمن ابلاغ رسمی حکم این انتصاب و تبریک به دکتر کارگری، برای او در مسیر این همکاری آرزوی موفقیت کرد.
  در متن این حکم آمده است:
  جناب آقای دکتر غفور کارگری
  السلام و علیکم و رحمت الله و برکاته
  اینجانب از طرف هیات اجرایی و مدیریت کمیته پارالمپیک آسیا (AsPC) بهترین آرزوهای خود را برای شما فرستاده و امیدوارم که جنابعالی  و خانواده محترم‌تان سالم و تندرست باشید.

  خوشحالم به اطلاع جنابعالی برسانم که در طول سی و سومین جلسه هیأت اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا که در تاریخ ۲۱ و ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (دوم و سوم فروردین ماه) در شهر پکن برگزار شد، اعضای هیأت اجرایی تصمیم گرفته‌اند که جنابعالی را به عنوان مشاور ویژه AsPC منصوب کنند.

  کمیته پارالمپیک آسیا، مدیریت و کمک‌های چشمگیر شما را در زمینه ﺗﺮﻭﯾﺞ ﻭ توسعه ﺟﻨﺒﺶ پارالمپیک در ﺟﻤﻬﻮﺭی ﺍﺳﻼمی ﺍﯾﺮﺍﻥ و همچنین ﻣﻨﻄﻘﻪ آسیا تأیید و تصدیق می‌کند.

  بسیار مفتخریم از تخصص‌های شما در AsPC، برای قوی‌تر ساختن منطقه آسیا و ورزشکاران پارالمپیکی این منطقه بهره‌مند ‌شویم.

  پیرو این انتصاب، جنابعالی جهت شرکت در بعضی از رویدادهای رسمی، جلسات آنلاین، تبادل ارتباطات و سایر مسائل مربوطه‌ای که نیاز به راهنمایی و مشاوره با ارزش شما برای هیأت اجرایی و مدیریت کمیته پارالمپیک آسیا خواهد داشت، دعوت خواهید شد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *