×
×

کارخانه ذوب آهن حامی برنامه سه ساله سرمربی/ربیعی به تمرینات بازگشت

 • کد نوشته: 1738
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/اصفهان در پی نشست مسئولان کارخانه ذوب آهن اصفهان با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال، مجموعه ذوب‌آهن حمایت قاطع از محمد ربیعی و برنامه سه ساله او را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، در پی تشکیل جلسه مدیران کارخانه ذوب‌آهن با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه در خصوص شرایط تیم […]

  کارخانه ذوب آهن حامی برنامه سه ساله سرمربی/ربیعی به تمرینات
بازگشت
 • ایسنا/اصفهان در پی نشست مسئولان کارخانه ذوب آهن اصفهان با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال، مجموعه ذوب‌آهن حمایت قاطع از محمد ربیعی و برنامه سه ساله او را اعلام کرد.

  به گزارش ایسنا، در پی تشکیل جلسه مدیران کارخانه ذوب‌آهن با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه در خصوص شرایط تیم بررسی‌ و برنامه‌های پیش‌رو صحبت شد.

  در این جلسه مدیران ارشد کارخانه، برخی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه حضور داشتند که بر حمایت کامل از کادر فنی و لزوم پیگیری برنامه سه ساله تیم فوتبال در ادامه مسیر تاکید شد.

   ذوبی‌ها پس از شروع رویکردی در حوزه فوتبال و همکاری با محمد ربیعی، برنامه‌ای سه ساله پی‌ریزی کردند که هم اکنون در مسیر آن بوده و می‌گویند نتایج کنونی نیز تاثیری بر این مسیر نداشته است.لذا استعفای ربیعی بعد از دیدار برابر شمس آذر رد شد.

  در ادامه این هم‌اندیشی، ربیعی در تمرین دیروز گاندوها شرکت کرده و تیم را برای تقابل با تراکتور آماده می‌کند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : کارکرد دانشگاه در تربیت، فرهنگ، علم و فناوری تعریف
  می‌شود
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *