×
×

پیش بینی افزایش سفرها در تعطیلات عید سعید فطر به  فارس

 • کد نوشته: 64
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 8 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس با اشاره به استمرار فعالیت ستاد خدمات سفر در این استان گفت: خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات عید سعید فطر در استان فارس ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود سفرها به استان فارس در تعطیلات عید فطر با افزایش چشمگیری همراه شود. محمد ثابت اقلیدی […]

  پیش بینی افزایش سفرها در تعطیلات عید سعید فطر به 
فارس
 • ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس با اشاره به استمرار فعالیت ستاد خدمات سفر در این استان گفت: خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات عید سعید فطر در استان فارس ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود سفرها به استان فارس در تعطیلات عید فطر با افزایش چشمگیری همراه شود.

  محمد ثابت اقلیدی امروز، ۱۹ فروردین با اعلام این مطلب افزود: در بازه زمانی ۲۴ اسفند سال قبل تا ۱۸ فروردین‌ماه یک‌میلیون و ۴۷۸ هزار و ۶۱۶ نفر گردشگر از اماکن تاریخی و فرهنگی تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس بازدید کردند.

  مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود شاهد حضور گردشگران در تعطیلات عید فطر در فارس باشیم، گفت: با توجه به اینکه فارس استانی چهارفصل است، هرساله در این ایام سال شاهد حضور بیشتر گردشگری نسبت به سنوات قبل بوده و در تلاش هستیم با همکاری همه دستگاه‌ها شرایط را برای حضور گردشگران مهیا کنیم.

  ثابت اقلیدی به آمادگی کامل تمامی تأسیسات و مؤسسات خدمات رسان این استان در تعطیلات عید سعید فطر اشاره کرد و افزود: بازدیدهای نظارتی از تمامی تأسیسات گردشگری نیز در این ایام همچنان ادامه دارد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *