×
×

هدفگذاری برای انسداد ۵۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در کرمانشاه

 • کد نوشته: 188
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 9 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/کرمانشاه رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی دشت‌های شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه از هدفگذاری برای انسداد ۵۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان طی امسال خبر داد. ایوب ذائبی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقداماتی که سال گذشته برای مقابله با چاه‌های غیرمجاز انجام شد، گفت: سال گذشته ۳۹۶ حلقه چاه غیرمجاز […]

  هدفگذاری برای انسداد ۵۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در
کرمانشاه
 • ایسنا/کرمانشاه رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی دشت‌های شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه از هدفگذاری برای انسداد ۵۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان طی امسال خبر داد.

  ایوب ذائبی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقداماتی که سال گذشته برای مقابله با چاه‌های غیرمجاز انجام شد، گفت: سال گذشته ۳۹۶ حلقه چاه غیرمجاز در استان کرمانشاه مسدود شد که صرفه‌جویی نزدیک به ۱۵ میلیون مترمکعبی آب را به همراه داشت.

  وی ادامه داد: از این تعداد، ۲۰۷ حلقه چاه مجاور منابع تامین آب شرب شهر کرمانشاه و ۱۸۹ حلقه چاه در سایر شهرستان‌های استان واقع بود.

  رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی دشت‌های شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه با بیان اینکه در سال گذشته برخورد با چاه‌های غیرمجاز مجاور منابع تامین آب شرب با جدیت دنبال شد، خاطرنشان کرد: برداشت از این چاه‌های غیرمجاز بر دبی منابع تامین آب شرب اثرگذار بود.

  ذائبی همچنین از افزایش انسداد چاه‌غیرمجاز در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن یاد کرد و افزود: سال ۱۴۰۱ در سطح استان کرمانشاه ۳۲۳حلقه چاه غیرمجاز پر و مسدود شد.

  به گفته این مسئول، تاکنون در مجموع بالغ بر ۵۷۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان کرمانشاه پُر و مسدود شده است.

  وی درباره برنامه امسال برای برخورد با چاه‌های غیرمجاز نیز یادآور شد: در صورت تخصیص اعتبار و همکاری سایر دستگاه‌ها، پیش‌بینی می‌شود امسال نیز بیش از ۵۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان پر شود.

  رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی دشت‌های شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه اولویت امسال برخورد با چاه‌های غیرمجاز را نیز عمدتا چاه‌های مجاور منابع تامین آب شرب و همچنین دشت‌هایی که وضعیت منابع آب زیرزمینی آنها نامناسب است، اعلام کرد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *