×
×

نیروگاه های خورشیدی در استان بوشهر راه اندازی می شود

 • کد نوشته: 1780
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/بوشهر  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهرگفت: نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس، تا پایان خرداد در استان بوشهر راه اندازی می‌شود.  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس، تا پایان خرداد در استان بوشهر راه اندازی می شود. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، علی باستین در نخستین […]

  نیروگاه های خورشیدی در استان بوشهر راه اندازی می شود
 • ایسنا/بوشهر  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهرگفت: نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس، تا پایان خرداد در استان بوشهر راه اندازی می‌شود.

   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس، تا پایان خرداد در استان بوشهر راه اندازی می شود.

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، علی باستین در نخستین جلسه بررسی عملیاتی سازی طرح احداث نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس استان در سال جدید، با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران استان به اهمیت اجرای این طرح مهم و استراتژیک در استان پرداخت و خاطرنشان کرد: اجرای طرح یادشده علاوه بر اینکه بخشی از مشکلات وزارت نیرو در تامین برق پایدار استان را حل می‌کند، باعث درآمدزایی و کمک به معیشت خانوارهای کم‌درآمد و کمتر برخوردار می شود.

  وی با برشمردن مزیت‌های اجرای این طرح، برگزاری جلسات متعدد با فرمانداران، دستگاه های متولی و بانک ها را نشان از عزم جدی دولت و مسئولین استان برای تکمیل و راه اندازی این طرح در سه ماهه اول سال جاری عنوان کرد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر به منظور تسریع و تسهیل اجرای این طرح، خواهان حضور مستمر نهادهای حمایتی و دستگاه‌های متولی در سطح شهرستان‌ها شده و از فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان نیز خواست تا ضمن راهبری تمامی فعالیت های منتهی به اجرای طرح، در استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان خود از هیچ کوششی در این راستا، دریغ نکنند.

  باستین در ادامه ضمن قدردانی از تلاش همه مسئولین و متولیان این پروژه مهم، خواهان جدیت، پشتکار و تلاش بیش از پیش برای تحقق اهداف این طرح شده و آمادگی خود را نیز برای همراهی و همکاری با متولیان امر و در صورت لزوم حضور در شهرستان ها به منظور پیشبرد بهتر کار اعلام کرد.

  باستین همچنین با توجه به مصوبات جلسات قبل خواهان تسهیل هر چه بیشتر شرایط ضمانت تسهیلات، توسط بانک ها شده و تصریح کرد: بانک ها به منظور ایجاد انگیزه و ترغیب متقاضیان، نسبت به صدور پیامک و حتی تماس تلفنی به متقاضیان اقدام و از هرگونه سخت گیری و رفتارهای سلیقه ای پرهیز کنند.

  وی خواستار اطلاع رسانی صحیح از طریق صدا و سیما، فضای مجازی و فعالیت‌های تبلیغی به منظور تشریح جزئیات طرح توسط فرمانداران و مدیران دستگاه های متولی شده و خاطرنشان کرد: در فواصل زمانی مشخص عملکرد مدیران در این زمینه مورد بازبینی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : خروج بسیاری از شرکت‌های تأمین اجتماعی از زیان‌دهی
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *