×
×

نماز عید فطر در قزوین متمرکز برگزار می‌شود

 • کد نوشته: 1140
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/قزوین رئیس ستاد نماز عید فطر قزوین گفت: نماز عید فطر امسال به صورت منسجم و به امامت آیت‌الله عابدینی، امام جمعه قزوین در میدان سرداران، مقابل استانداری برگزار خواهد شد. علی شفیعی‌شاد در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جزئیات برگزاری نماز عید سعید فطر در قزوین به صورت متمرکز، اظهار کرد: پیش از […]

  نماز عید فطر در قزوین متمرکز برگزار می‌شود
 • ایسنا/قزوین رئیس ستاد نماز عید فطر قزوین گفت: نماز عید فطر امسال به صورت منسجم و به امامت آیت‌الله عابدینی، امام جمعه قزوین در میدان سرداران، مقابل استانداری برگزار خواهد شد.

  علی شفیعی‌شاد در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جزئیات برگزاری نماز عید سعید فطر در قزوین به صورت متمرکز، اظهار کرد: پیش از ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی برگزاری نماز عید فطر با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در قالب کمیته‌ها و قرارگاه‌های عملیاتی آغاز شد و جلساتی برگزار شد تا نماز عید منسجم برگزار شود.

  وی با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در میدان سرداران، مقابل استانداری به امامت آیت‌الله عابدینی گفت: از همان ابتدای صبح روز عید سعید فطر فضا برای حضور نمازگزاران فراهم خواهد بود و برنامه‌های ما از ساعت ۷ صبح روز عید آغاز می‌شود و بعد از آن نماز عید فطر اقامه خواهد شد و بعد از نماز مستمع خطبه‌های نماز خواهیم بود.

  رئیس ستاد نماز عید فطر قزوین خاطرنشان کرد: مردم در زمان حضور در محل نماز عیدفطر حتماً زیرانداز، مهر و سجاده را همراه خود داشته باشند. در این روز با همکاری نهادهای مردمی و اصناف موکب‌هایی هم برای پذیرایی در نظر گرفته شده است. قرائت دعای ندبه و اجرای زنده سرود از برنامه‌های جنبی نماز عید فطر است و برنامه نماز عید فطر به صورت زنده از طریق شبکه‌ استانی صداوسیمای قزوین پخش خواهد شد.

  وی گفت: سعی شده با همکاری شهرداری بنرهایی در سطح شهر برای اطلاع‌رسانی نصب شود و از ساعت ۶ صبح اتوبوس‌ها برای حضور در نماز عید فطر به صورت رایگان از میادین و مساجد اصلی شهر فعال خواهد شد. ضمن اینکه توقفگاه‌ها و پارکینگ‌هایی در اطراف میدان سرداران در نظر گرفته شده تا مشکلی در پارک خودروها نداشته باشیم.

  رئیس ستاد نماز عید فطر در پایان گفت: امیدواریم این قبیل برنامه‌ها که با محوریت نماز در استان‌ برگزار می‌شود باعث وحدت هرچه بیشتر و ایجاد روحیه همبستگی و تقویت روح ایمانی در جامعه شود و به حوزه‌های مختلف اجتماع نیز تسری یابد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : مسیر جدید رسیدن به انرژی پایدار
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *