×
×

میرتاج‌الدینی: دولت به پیشنهادات مجلس درباره اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی توجه کند

 • کد نوشته: 224
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 19 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه دولت به پیشنهادات نمایندگان مجلس در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی شد. به گزارش ایسنا، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ صحن مجلس در تذکری به وزیر نیرو گفت: قطعی روزانه ۵ ساعت برق چاه‌های کشاورزی تنها به ضرر تولید […]

  میرتاج‌الدینی: دولت به پیشنهادات مجلس درباره اجرای طرح
کالابرگ الکترونیکی توجه کند
 • نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه دولت به پیشنهادات نمایندگان مجلس در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی شد.

  به گزارش ایسنا، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ صحن مجلس در تذکری به وزیر نیرو گفت: قطعی روزانه ۵ ساعت برق چاه‌های کشاورزی تنها به ضرر تولید است و با شعار سال که جهش تولید با مشارکت مردم است، سازگاری ندارد لذا نباید قطعی برق در شهرها را با قطعی برق چاه‌های کشاورزی جبران کرد که به تولید ضربه می‌زند و انتظار داریم هرچه زودتر این آیین‌نامه اصلاح شده و کشاورزان بتوانند به اندازه لازم از برق استفاده کنند.

  وی همچنین با انتقاد از گرانی‌ها اظهار کرد: ما در این زمینه پاسخی برای مردم نداریم؛ امروز کنترل تورم به عنوان یک دستورالعمل اصلی است اما چرا حاصل نمی شود؟

  این نماینده مجلس تاکید کرد: دولت طبق فرمایشات رهبری در زیرساخت‌ها کارهای چشمگیری انجام داده که قابل تقدیر است اما در رفع مشکلات معیشتی مردم توفیق لازم به دست نیامده است؛ باید به صورت همه جانبه برای کنترل تورم، اقداماتی انجام داد و یا برای حفظ قدرت خرید مردم از راهکارهایی مانند کالابرگ الکترونیکی که مصوب مجلس است، استفاده کرد.

  میرتاج‌الدینی عنوان کرد: دولت تاکنون راه‌های مختلفی را برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی رفته است اما هیچ کدام رضایت مردم را به دست نیاورده است لذا لازم است پیشنهادات نمایندگان که برای حل این موضوع مفید است مورد توجه قرار گیرد. همچنین لازم است قیمت کالاهای یارانه‌ای به تثبیت برسد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : باتری کاغذی که از آب و هوا نیرو تولید می‌کند
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *