×
×

مربیان موتور محرک آموزش و ستون جبهه مهارت‌آموزی هستند

 • کد نوشته: 206
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 19 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/لرستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان از مربیان به عنوان موتور محرک آموزش و ستون جبهه مهارت آموزی یاد کرد. علی پاشایی در  اولین جلسه شورای آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای که با هدف برنامه‌ریزی و تبیین رویکردهای آموزشی در سال جدید، در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد، بیان […]

  مربیان موتور محرک آموزش و ستون جبهه مهارت‌آموزی
هستند
 • ایسنا/لرستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان از مربیان به عنوان موتور محرک آموزش و ستون جبهه مهارت آموزی یاد کرد.

  علی پاشایی در  اولین جلسه شورای آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای که با هدف برنامه‌ریزی و تبیین رویکردهای آموزشی در سال جدید، در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد، بیان کرد: نگاه ویژه به ظرفیت‌های علمی و عملی مربیان مراکز و محوریت پژوهش در برنامه‌های آموزشی از اولویت‌ها است.

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بر لزوم هم افزایی، هماهنگی و روحیه کار تیمی تاکید و آن را در جهت پیشبرد و توسعه برنامه‌های حوزه مهارت آموزی، ضروری دانست.

  وی از مربیان به عنوان موتور محرک آموزش و ستون جبهه مهارت آموزی یاد کرد و ادامه داد: به علت شأن و جایگاه والای این قشر زحمتکش، مطالبات و تقویت رفاهیات آنان بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

  این مسئول خطاب به مربیان، از اهمیت محوری تحقیق و پژوهش در آموزش‌ سخن گفت و از آنان خواست توجه به این مقوله را متناسب با نیازها و ظرفیت‌های بازار کار، در دستور کار خود قرار دهند.

  پاشایی افزود: یکی از برنامه‌های ما در راستای بهینه‌سازی و ارتقای امر آموزش، متمرکز شدن بر نظرات و پیشنهادات کلیدی مربیان مراکز است چرا که مربیان به عنوان یکی از حلقه‌های مفقوده در حل مشکلات حیطه آموزش مطرح هستند.

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان در بخش دیگری از سخنان خود، ساماندهی اموال و تجهیزات آموزشی را از اولویت‌های کاری دانست و از متولیان امر عنایت ویژه به این مهم را خواستار شد.

  در ادامه، تیموری معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی  آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان، ضمن تبیین برنامه های خود در سال پیش رو، از نظرات و پیشنهادهای مدیرکل استقبال کرد.

  در پایان، کارشناسان و روسای ستادی حاضر در جلسه گزارشی از عملکرد خود در سال ۱۴۰۲ ارائه و مطالبی را در راستای بهبود رویکردهای آموزشی مطرح کردند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : ورود خوزستان به پیک بهاره وبا/ ‌سال‌ گذشته موردی از التور
  شناسایی نشد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *