×
×

مدودف: اظهارات بایدن درباره اوکراین «آخرالزمانی» است

 • کد نوشته: 2311
 • فروردین ۲۳, ۱۴۰۳
 • 7 بازدید
 • ۰
 • رئیس‌جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه امروز پنجشنبه گفت «جو بایدن» با درخواستش نسبت به کمک‌های نظامی بیشتر برای اوکراین، به تداوم رنج انسانی در این کشور کمک می‌کند. به گزارش ایسنا، «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه مجددا از کنگره این کشور خواست تا ۶۰ میلیارد دلار کمک اضافی را برای اوکراین تصویب […]

  مدودف: اظهارات بایدن درباره اوکراین «آخرالزمانی» است
 • رئیس‌جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه امروز پنجشنبه گفت «جو بایدن» با درخواستش نسبت به کمک‌های نظامی بیشتر برای اوکراین، به تداوم رنج انسانی در این کشور کمک می‌کند.

  به گزارش ایسنا، «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه مجددا از کنگره این کشور خواست تا ۶۰ میلیارد دلار کمک اضافی را برای اوکراین تصویب کند و سپس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این جنگ چگونه به پایان خواهد رسید، ادعا کرد: «جنگ اوکراین با رای رئیس مجلس نمایندگان برای کمک‌های اوکراین به اتمام خواهد رسید.»

  طبق گزارش راشا تودی، «دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت روسیه که سابقا رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر این کشور هم بوده، در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در پیام‌رسان تلگرام نوشت: «صحبت‌های بایدن یعنی به کشتن یکدیگر ادامه دهید. هر چقدر مردم بیشتری بمیرند، بهتر است. من کشته‌های بیشتری می‌خواهم!»

  او در ادامه ضمن اینکه اظهارات جو بایدن را «آخرالزمانی» خواند، تاکید کرد که بیانیه او مبنی بر ارسال کمک‌های بیشتر به کی‌یف «قطعا شیطانی» است.

  رئیس‌جمهور آمریکا بارها تاکید کرده تا زمانی که جنگ اوکراین طول بکشد، به این کشور جنگ‌زده اروپایی سلاح و بودجه ارسال خواهد کرد تا «روسیه با شکست مواجه شود.» مقامات روسیه هم بارها آمریکا را به شعله‌ور کردن خصومت‌ها و تنش‌ها متهم کرده‌اند و می‌گویند که این کشور می‌خواهد جنگ را «تا آخرین اوکراینی» ادامه دهد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : بارش برف بهاری در محورهای کوهستانی و گردنه‌های استان
  همدان
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *