×
×

محور ارومیه- مهاباد دارای پر سرعت‌ترین ترددهای نوروزی جاده‌ای آذربایجان‌غربی

 • کد نوشته: 1173
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 19 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: بیشترین تخلفات سرعت غیرمجاز استان در محور ارومیه _ مهاباد به ثبت رسیده است. ایرج دست نشان در گفت و گو با ایسنا افزود: طبق اطلاعات به دست آمده از دوربین‌های ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان، محور ارومیه – مهاباد در محدوده بزرگراه […]

  محور ارومیه- مهاباد دارای پر سرعت‌ترین ترددهای نوروزی
جاده‌ای آذربایجان‌غربی
 • ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: بیشترین تخلفات سرعت غیرمجاز استان در محور ارومیه _ مهاباد به ثبت رسیده است.

  ایرج دست نشان در گفت و گو با ایسنا افزود: طبق اطلاعات به دست آمده از دوربین‌های ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان، محور ارومیه – مهاباد در محدوده بزرگراه شهید فعال با ۰.۶۷ درصد بیشترین تخلفات سرعت غیرمجاز را به خود اختصاص داد.

  وی افزود: طبق آمار مرکز مدیریت راه‌های استان و بر اساس رصد سامانه‌های حمل و نقل هوشمند بیش از ۲۶ میلیون تردد در سطح جاده‌های استان و در بین شهرستان‌ها اتفاق افتاده که با توجه به تلاقی ایام نوروز و ماه رمضان این ترددها کاهش نسبی داشته است. 

  دست نشان با اشاره به اینکه متوسط تردد بین استانی روزانه در زمان اجرای طرح بیش از یک میلیون و ۱۳۳ هزار وسیله نقلیه بود، اظهار کرد: تردد بین استانی در مدت اجرای طرح نوروزی نسبت به مدت زمان سال گذشته ۳۰درصد کاهش یافته است. 

  این مسئول یاد آور شد: سهم ماندگاری وسائط نقلیه غیربومی در استان در بیشتر روزها کمتر از یک روز بوده است و تنها ۱۱درصد وسایل نقلیه غیربومی ما بین ۱ تا ۳ روز در آذربایجان‌غربی ساکن بوده‌اند.

  وی ادامه داد: براساس پلاک‌های ثبت شده در دوربین‌های پلاک خوان از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا ۱۷ فروردین سال جاری ۸۰۹هزار و ۹۰۶ وسیله نقلیه از آذربایجان غربی در سایر استان‌ها مشاهده شده که استان‌های آذربایجان شرقی، زنجان، تهران و قزوین نیز به ترتیب بیشترین سهم مقاصد سفر را در بین استان‌ها داشته‌اند و همچنین میزان تردد وسایل نقلیه با پلاک آذربایجان‌غربی در سطح استان، نسبت به سایر استان‌های دیگر بیشتر بوده است. 

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : باید دید کمالوند ‌از بحران‌ها عبور می‌کند یا در پیک شکست‌ها
  می‌ماند
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *