×
×

لیگ قهرمانی مراکز آموزش هنر در استان ایلام برگزار می‌شود

 • کد نوشته: 538
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/ایلام معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از فراخوان نخستین المپیاد ملی آموزش هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو بخش آموزشگاه‌های آزاد هنری و هنرستان‌های هنرهای زیبایی پسران و دختران، خبر داد. «حسن اسدی» امروز دوشنبه ۲۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۳، در نخستین نشست ستاد اجرایی استانی المپیاد آموزش هنر […]

  لیگ قهرمانی مراکز آموزش هنر در استان ایلام برگزار
می‌شود
 • ایسنا/ایلام معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از فراخوان نخستین المپیاد ملی آموزش هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو بخش آموزشگاه‌های آزاد هنری و هنرستان‌های هنرهای زیبایی پسران و دختران، خبر داد.

  «حسن اسدی» امروز دوشنبه ۲۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۳، در نخستین نشست ستاد اجرایی استانی المپیاد آموزش هنر اظهار کرد: اولین دوره «المپیاد ملی آموزش هنر» در بخش‌های آزاد هنرهای تجسمی، نمایشی و موسیقی، سینمایی آغاز به کار کرده و هدف از این المپیاد، کشف استعدادهای هنری به ویژه در میان نوجوانان و جوانان، تشویق و آموزش کار تیمی و گروهی، ارائه شناخت به خانواده‌ها در زمینه فرصت‌های رشد فرزندان در رشته های هنری است.

  معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام افزود: این المپیاد در دو بخش در نظر گرفته شده است بخش اول آموزشگاه آزاد هنری شامل گروه هنرهای تجسمی شامل گرافیک نقاشی و طراحی، هنرهای نمایشی و موسیقی شامل موسیقی ایرانی و موسیقی جهانی است و همچنین بخش دوم هنرستان‌ها هستند که شامل رشته‌های نوازندگی ساز ایرانی، نوازندگی ساز جهانی، گرافیک و نقاشی، پویانمایی، سینما و نمایش خواهد بود.

  جزئیات فراخوان این لیگ هنری به زودی توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام به آموزشگاه‌های آزاد هنری و  هنرستان هنرهای زیبایی پسران و دختران استان ایلام ابلاغ شده است.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : رشد ۸ درصدی نسخه‌نویسی الکترونیک در نوروز امسال
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *