×
×

لغو اعزام جودوی ناشنوایان به جهانی قزاقستان به دلیل نبود منابع مالی

 • کد نوشته: 1182
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • تیم ملی جودو ناشنوایان به دلیل نبود منابع مالی و عدم حمایت اسپانسر، مسابقات جهانی قزاقستان را از دست داد. به گزارش ایسنا، مسابقات جهانی جودو ناشنوایان در حالی از ۲۴ تا ۲۶ فروردین در قزاقستان برگزار می‌شود که تیم جودو ناشنوایان ایران به دلیل نبود منابع مالی و عدم حمایت اسپانسر این رقابت‌ها را […]

  لغو اعزام جودوی ناشنوایان به جهانی قزاقستان به دلیل نبود
منابع مالی
 • تیم ملی جودو ناشنوایان به دلیل نبود منابع مالی و عدم حمایت اسپانسر، مسابقات جهانی قزاقستان را از دست داد.

  به گزارش ایسنا، مسابقات جهانی جودو ناشنوایان در حالی از ۲۴ تا ۲۶ فروردین در قزاقستان برگزار می‌شود که تیم جودو ناشنوایان ایران به دلیل نبود منابع مالی و عدم حمایت اسپانسر این رقابت‌ها را از دست داد.

  درخشنده رییس انجمن جودو ناشنوایان با اعلام این خبر به ایسنا، گفت: برای آماده سازی تیم جودو ۴ مرحله اردو پیش‌بینی شده بود که اردوها براساس زمانبندی صورت گرفته برگزار شد و تیم آماده شرکت در این مسابقات بود.

  وی افزود: تمام تمهیدات لازم برای اعزام تیم که متشکل از ۷ ورزشکار مرد و یک جودوکار زن بود از طریق اسپانسر انجام شده بود و مشکلی برای اعزام وجود نداشت اما متاسفانه اسپانسر به ما اعلام کرد که امکان حمایت از تیم برای شرکت در مسابقات جهانی قزاقستان را ندارد.

  رییس انجمن جودو ناشنوایان در پایان اظهار کرد: متاسفانه برای دومین بار است که اعزام تیم جودوی ناشنوایان به مسابقات جهانی به دلیل نبود منابع مالی لغو می‌شود و این شرایط خوبی برای جودوکاران ناشنوا نیست.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : امکان پرداخت فطریه ‌با کارت‌خوان نانوایی‌ها/ آمادگی کمیته
  امداد خوزستان رای جمع‌آوری زکات
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *