×
×

لزوم نظارت شهرداری تهران بر عملکرد پیمانکاران در جابجایی درختان

 • کد نوشته: 35
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران بر لزوم نظارت بر عملکرد پیمانکاران در حوزه جابجایی درختان در تهران تاکید کرد. به گزارش ایسنا، ناصر امانی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه از شهردار تهران و معاون برنامه ریزی برای ترمیم حقوق کارکنان تشکر می‌کنم، گفت: همچنین […]

  لزوم نظارت شهرداری تهران بر عملکرد پیمانکاران در جابجایی
درختان
 • رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران بر لزوم نظارت بر عملکرد پیمانکاران در حوزه جابجایی درختان در تهران تاکید کرد.

  به گزارش ایسنا، ناصر امانی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه از شهردار تهران و معاون برنامه ریزی برای ترمیم حقوق کارکنان تشکر می‌کنم، گفت: همچنین مقرر شده که معوقات نیز برای سازمان آتش نشانی و کارکنان رسمی پرداخت شود.

  وی با بیان اینکه ترمیم حقوق سال گذشته از طرف کمیسیون برنامه و بودجه و کمیته تشکیلات و منابع انسانی و همچنین از سوی اعضای شورا پیگیری شد، افزود: شهرداری تهران تصمیم گرفت که مصوبه ترمیم حقوق را اجرایی کند که موجب افزایش سه میلیون تومانی حکم حقوقی کارکنان می شود که این شور و انگیزه‌ای را بین کارکنان رسمی و سازمان آتش نشانی ایجاد کرده است.

  امانی با اشاره به نامه خود به رئیس شورا در خصوص جابجایی درختان موجود در پروژه های عمرانی، تصریح کرد: دو هزار درخت در راستای اجرای یک پروژه عمرانی در منطقه ۱۴ جابجا شده و بر اساس پیگیری ها متوجه شدیم که پیمانکار جابجایی درختان  را انجام داده است اما باید برای کاشت آنها بازدید کنم.

  وی تأکید کرد: قرار شد بازدید کنیم تا ببینیم درختان در چه فضایی مجدداً غرس خواهند شد. شهرداری باید نظارت جدی بر موضوع داشته باشد و شهرداری باید برای انجام این کار مهم نظارت داشته باشد. در بزرگراه شهید صیاد شیرازی نیز برای ساخت یک زیرگذر تعداد قابل توجهی درخت جابجا شد. آیا در شهرداری مجموعه ای وجود ندارد که نظارت لازم را بر این موضوع داشته باشد؟ و لازم است که هم شهرداری و هم کمیسیون ماده هفت باید نظارت و دقت لازم را بر موضوع داشته باشند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *