×
×

قانونگذار آمریکایی: استراتژی کنونی اسرائیل به سودش نیست

 • کد نوشته: 126
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 7 بازدید
 • ۰
 • یکی از اعضای ارشد سرویس‌های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا با تاکید بر ضرورت رسیدگی به بحران بشری در غزه، اذعان کرد که رفتار کنونی رژیم صهیونیستی در زمان جنگ رویکرد درستی نیست. به گزارش ایسنا، «آدام اسمیت» از اعضای برجسته سرویس‌های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری فاکس نیوز گفت: ما می‌خواهیم […]

  قانونگذار آمریکایی: استراتژی کنونی اسرائیل به سودش
نیست
 • یکی از اعضای ارشد سرویس‌های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا با تاکید بر ضرورت رسیدگی به بحران بشری در غزه، اذعان کرد که رفتار کنونی رژیم صهیونیستی در زمان جنگ رویکرد درستی نیست.

  به گزارش ایسنا، «آدام اسمیت» از اعضای برجسته سرویس‌های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری فاکس نیوز گفت: ما می‌خواهیم اسرائیل رویکرد خود را در این جنگ تغییر دهد.

  وی افزود: اسرائیل رویکردی خیلی تهاجمی از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ داشته و قابل درک است که چرا آنها چنین واکنشی نشان دادند. اما این به نفع آنها نیست و در حال حاضر باعث ایجاد یک بحران انسانی ویرانگر در غزه شده است.

  این مقام دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا همچنین درخواست‌های ظاهری اخیر جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده را درباره یک آتش‌بس موقت به‌ویژه پس از حمله هوایی به کاروان امدادگران سازمان «آشپزخانه مرکزی جهانی» که روز دوشنبه رخ داد، مورد حمایت قرار داد و تاکید کرد که یک «وقفه» در جنگ برای ارسال کمک‌ها به منطقه ضرورت دارد.

  وی ادامه داد: اسرائیل یکسری کارها را می‌توانست طور دیگری انجام دهد که این وضعیت اتفاق نیفتد و به عملیات خود در منطقه هم ادامه دهد.

  فشارها در داخل حزب دموکرات در روزهای اخیر تشدید شده است. گفته‌های این مقام مسئول در سرویس‌های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا یک روز پس از آن مطرح شد که سناتور «تیم کین»، از مقام‌های سیاستگذاری خارجی به انتقاد از رویکرد بایدن در قبال جنگ رژیم صهیونیستی پرداخت و گفت که این رویکرد، کارایی ندارد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *