×
×

عضویت ۵۰۰ نفر در انجمن مد و لباس استان ایلام

 • کد نوشته: 25853
 • اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳
 • 7 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/ایلام مدیر انجمن مد و لباس استان ایلام گفت: در استان ایلام در حوزه مد و لباس هم طراح خانم و هم آقا در حال فعالیت در این عرصه هستند، این انجمن حدود ۵۰۰ نفر عضو دارد. «اسما یوسف‌زاده» با حضور در ایسنا اظهار کرد: از آذر سال ۱۳۹۸ انجمن مد و لباس در استان […]

  عضویت ۵۰۰ نفر در انجمن مد و لباس استان ایلام
 • عضویت ۵۰۰ نفر در انجمن مد و لباس استان ایلام

  ایسنا/ایلام مدیر انجمن مد و لباس استان ایلام گفت: در استان ایلام در حوزه مد و لباس هم طراح خانم و هم آقا در حال فعالیت در این عرصه هستند، این انجمن حدود ۵۰۰ نفر عضو دارد.

  «اسما یوسف‌زاده» با حضور در ایسنا اظهار کرد: از آذر سال ۱۳۹۸ انجمن مد و لباس در استان ایلام شروع به فعالیت کرد و تا این لحظه در بخش‌های مختلف این حوز فعالیت‌های مختلفی داشته است.
  مدیر انجمن مد و لباس ایلام گفت: مد و لباس فقط در لباس خلاصه نمی‌شود بلکه شامل کیف، کفش، عینک و هنرهای دستی نیز می‌شود.
  یوسف‌زاده با اشاره به اینکه انجمن حالت حمایتی نیز دارد، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه و جشنواره‌ها، آشنایی تولید کنندگان با طراحان این حوزه، ایجاد بازارکار، جلوگیری از واردات لباس‌های قاچاق، حمایت از تولید کننده داخلی، حمایت از هنرمندان برای گرفتن نشان شیما، بررسی لباس فرم مدارس و ادارات از جمله فعالیت‌های انجمن مد و لباس است.
  وی در خصوص نشان شیما نیز گفت: نشان شیما یک شناسنامه برای طراحانی است که طرح خود را ارائه دادند و به دنبال آن این طرح ثبت و برای آن یک کد تعیین می‌شود. این طرح باید برای اولین بار به ثبت رسیده باشد.
  وی گفت: طراحانی که تاکنون توانسته‌اند برای طرح خود نشان شیما بگیرند و اگر در نمایشگاه‌ها شرکت کرده باشند می‌توانند در صندوق هنرمندان نام نویسی کنند.
  یوسف‌زاده با اشاره به اینکه شرکت در نمایشگاه‌ها رایگان است، تصریح کرد: از ابتدای تأسیس این انجمن نمایشگاه‌های متعددی در استان برگزار شده است. برخی از این نمایشگاه‌ها در شهرستان‌های ایلام از جمله ملکشاهی، ایوان و سربله داشتیم، همچنین چندین نمایشگاه متعدد نیز در شهر ایلام برگزار شد.
  مدیر انجمن مد و لباس استان ایلام به کلاس‌های آموزشی در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: این کلاس‌ها در بخش‌هایی از مهران، سرابله، ایوان در حوزه طراحی لباس برگزار شد. این کلاس‌ها حمایتی بودند و کاملا رایگان برگزار شدند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : خرید ۲ میلیون و پانصد هزار تن گندم
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *