×
×

صدور هشدار نارنجی هواشناسی در آذربایجان شرقی 

 • کد نوشته: 44284
 • خرداد ۲۲, ۱۴۰۳
 • 3 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/آذربایجان شرقی کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان از صدور هشدار نارنجی هواشناسی در آذربایجان شرقی و بارش باران در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۲۲ و ۲۳ خردادماه در این استان خبر داد. نوروز اصغر زاده در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان، اظهار کرد: بیشترین میزان بارش روز گذشته […]

  صدور هشدار نارنجی هواشناسی در آذربایجان شرقی 
 • ایسنا/آذربایجان شرقی کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان از صدور هشدار نارنجی هواشناسی در آذربایجان شرقی و بارش باران در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۲۲ و ۲۳ خردادماه در این استان خبر داد.

  نوروز اصغر زاده در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان، اظهار کرد: بیشترین میزان بارش روز گذشته از شهرستان عجبشیر با ۶.۳ میلی متر گزارش شده است.

  وی ادامه داد: فعالیت این سامانه‌ی بارشی در قالب هشدار زرد تا روز شنبه نیز در استان ادامه دارد، شدت فعالیت این سامانه‌ی بارشی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه بیش‌تر خواهد بود.

  اصغرزاده افزود: برای روز چهارشنبه کاهش ۲ الی ۳ درجه‌ای دما در آذربایجان شرقی پیش‌بینی می‌شود.

  وی در خصوص دمای تبریز طی ۲۴ ساعت گذشته، خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، بیشینه و کمینه دمای تبریز به ترتیب ۲۲ و ۱۸ درجه بالای صفر بوده و دمای فعلی آن نیز ۱۸ درجه است که نسبت به روز گذشته ۹ درجه کاهش یافته است.

  وی در خصوص خنک‌ترین و گرم‌ترین شهر استان، بیان کرد: تیکمه داش با دمای ۹ درجه بالای صفر خنک‌ترین و جلفا با دمای ۳۴ درجه بالای صفر گرم‌ترین شهر استان گزارش شده است.

  انتهای پیام 

  منبع :
  حتما بخوانید : تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مسابقه تیم‌های ملی ایران و
  ازبکستان
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *