×
×

شهردار تبریز عید فطر را به همتایان خود در ترکیه و جمهوری آذربایجان تبریک گفت

 • کد نوشته: 1146
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 19 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز با صدور پیامی خطاب به دبیران کل سازمان‌های بین‌المللی، شهرداران شهرهای خواهرخوانده تبریز و سرکنسول‌های ترکیه و جمهوری آذربایجان، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت. یعقوب هوشیار اظهار کرد: عیدفطر پایان یک ماه پربرکت با دستاوردهای سازنده و نجات‌بخش، آغاز یک راه پرامید با بازگشت به اصل و فطرت […]

  شهردار تبریز عید فطر را به همتایان خود در ترکیه و جمهوری
آذربایجان تبریک گفت
 • ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز با صدور پیامی خطاب به دبیران کل سازمان‌های بین‌المللی، شهرداران شهرهای خواهرخوانده تبریز و سرکنسول‌های ترکیه و جمهوری آذربایجان، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

  یعقوب هوشیار اظهار کرد: عیدفطر پایان یک ماه پربرکت با دستاوردهای سازنده و نجات‌بخش، آغاز یک راه پرامید با بازگشت به اصل و فطرت خویش، فصلی جدید برای عبودیت و بندگی خداوند است که بی‌شک بهره‌گیری از برکات این ایام سرشار از پاداش، بشارت و آمرزش الهی است.

  وی افزود: این عید بزرگ فرصتی دوباره است تا ارزش‌های والای دینی خود را که همانا برادری، همدلی، صلح جهانی، صبر و پایداری در برابر مشکلات است، تقویت نماییم.

  وی در پایان تأکید کرد: به عنوان شهردار تبریز و به نمایندگی از طرف شهروندان تبریزی، فرارسیدن عید سعید فطر، جشن توفیق در بندگی خداوند و بهره‌مندی از ماه پرفضیلت رمضان را خدمت شما دبیران کل سازمان‌های بین‌المللی، شهرداران شهرهای خواهرخوانده و سرکنسول‌های ترکیه و جمهوری آذربایجان تبریک می‌گویم.

  تبریز تاکنون با ۱۴ شهر پیوند خواهر خواندگی و دوستی دارد و پیام تبریک عید فطر امسال به شهرداران این ۱۴ شهر اعم از استانبول، آنکارا، قارص، ارزروم، خجند، باکو، گنجه، ازمیر، بورسا، قونیه، قازان، غزه، کربلا،طرابوزان  ارسال شد.

  پیام شهردار تبریز به مناسبت عید سعید فطر همچنین به ۵ تن از دبیران کل سازمان های بین‌المللی اعم از دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی، دبیرکل سازمان OWHC و دبیرکل منطقه‌ای سازمان شهرهای متحد و حکومت‌های محلی (uclg-mewa)، دبیرکل  مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم ( WASRC ) و سازمان پایتخت‌ها و شهرهای اسلامی ( OICC ) ارسال شد.

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، همچنین پیام تبریک شهردار تبریز به سرکنسول‌ ترکیه و سرکنسول آذربایجان در تبریز نیز ارسال شد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور در همدان
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *