×
×

شروع قاطع جانشین تانک روس در باکو/ صعود چامیزو به یک چهارم‌نهایی

 • کد نوشته: 172
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 9 بازدید
 • ۰
 • رقابت های کشتی آزاد کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا به میزبانی باکو آغاز شد. به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی آزاد کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا از صبح امروز (یکشنبه) در باکو پایتخت آذربایجان در حال برگزاری است. نفرات راه یافته به دیدار فینال ۶ وزن المپیکی این مسابقات، موفق به کسب سهمیه […]

  شروع قاطع جانشین تانک روس در باکو/ صعود چامیزو به یک
چهارم‌نهایی
 • رقابت های کشتی آزاد کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا به میزبانی باکو آغاز شد.

  به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی آزاد کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا از صبح امروز (یکشنبه) در باکو پایتخت آذربایجان در حال برگزاری است. نفرات راه یافته به دیدار فینال ۶ وزن المپیکی این مسابقات، موفق به کسب سهمیه المپیک به نام کشور خود خواهند شد.

  در وزن ۵۷ کیلوگرم، سلیمان آتلی دارنده مدال های نقره و برنز جهان از ترکیه در دور نخست حریف خود از اسپانیا را ۱۰ بر صفر شکست داد. علی عباس رضازاده از آذربایجان نیز ۱۱ بر صفر برابر پیرودو از ایتالیا به برتری رسید.

  در وزن ۶۵ کیلوگرم، حاجی علی‌یف دارنده مدال‌های نقره و برنز المپیک و ۳ طلای جهان از آذربایجان در دور نخست ۵ بر ۲ حریف خود از فرانسه را شکست داد.

  عبدالله توپراک ترکیه‌ای نیز ۱۶ بر ۶ مقابل اسکریابین از بلاروس شکست خورد.

  اسلام دودایف دارنده مدال طلای اروپا ۲۰۲۴ نیز ۱۰ بر صفر مقابل حریف خود از لهستان صاحب برتری شد.

  در وزن ۷۴ کیلوگرم،‌ محمدحبیب کازی محمداف دارنده مدال نقره المپیک از بلاروس در دور نخست ۱۱ بر صفر از سد وولف از آلمان گذشت.

  فرانک چامیزو دارنده مدال های برنز المپیک و ۲ طلا و یک نقره جهان از ایتالیا نیز در دور نخست ۱۰ بر ۳ پاتریک اولنسین از لهستان را از پیش رو برداشت. وی سپس حریف خود از اتریش را ۷ بر یک برد و راهی یک چهارم نهایی شد.

  تایمراز سالکازانوف دارنده مدال های نقره و برنز جهان از اسلواکی نیز ۶ بر صفر تسورکان از اوکراین را از پیش رو برداشت. زلیم خان خادژیف فرانسوی نیز ۷ بر یک به میروسلاو کایروف بلغار باخت.

  در وزن ۸۶ کیلوگرم،‌ عثمان نورماگمدوف دارنده یک مدال نقره و ۲ برنز جهان از آذربایجان در دور نخست مقابل پاولیوچنکو از لیتوانی با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد. سباستین جزرانسکی لهستانی نیز ۱۱ بر ۹ از سد ایلیا خامتسو از بلاروس گذشت.

  در همین وزن آرتور نایفانوف روس نیز در دور نخست ۱۰ بر صفر مقابل آندروسی از استونی به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد.

  در وزن ۹۷ کیلوگرم، علی خان جبرییل اف روس و دارنده مدال برنز جهان که در لحظات آخر و پس از جلوگیری از حضور عبدالرشید سعدالله یف چهره شاخص کشتی جهان از حضور در این رقابت ها به دلیل حمایت از جنگ اوکراین، به عنوان نماینده روسیه عازم این مسابقات شده است، در دور نخست مقابل بنجامین هونیس از ایتالیا با نتیجه ۱۲ بر ۲ به برتری رسید.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *