×
×

ریابکوف: باید بازداندگی هسته‌ای خود را با نیازهای کنونی تطبیق دهیم

 • کد نوشته: 44269
 • خرداد ۲۲, ۱۴۰۳
 • 5 بازدید
 • ۰
 • معاون وزیر خارجه روسیه امروز (سه‌شنبه) گفت، اقدامات تحریک کننده ایالات متحده و ناتو این مساله را باعث می‌شود که روسیه سیاست خود را در زمینه بازدارندگی هسته‌ای با نیازهای فعلی مطابقت دهد. به گزارش ایسنا، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه همچنین گفت: «احتمال تشدید و وخامت اوضاع وجود دارد. این چالش‌های که روز […]

  ریابکوف: باید بازداندگی هسته‌ای خود را با نیازهای کنونی
تطبیق دهیم
 • ریابکوف: باید بازداندگی هسته‌ای خود را با نیازهای کنونی تطبیق دهیم

  معاون وزیر خارجه روسیه امروز (سه‌شنبه) گفت، اقدامات تحریک کننده ایالات متحده و ناتو این مساله را باعث می‌شود که روسیه سیاست خود را در زمینه بازدارندگی هسته‌ای با نیازهای فعلی مطابقت دهد.

  به گزارش ایسنا، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه همچنین گفت: «احتمال تشدید و وخامت اوضاع وجود دارد. این چالش‌های که روز به روز گسترش می‌یابد، در نتیجه اقدامات غیرقابل قبول آمریکا و متحدانش در ناتو است.»

  به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ریابکوف همچنین ادامه داد: «چالش‌هایی که در نتیجه اقدامات تشدیدکننده غیرقابل قبول ایالات متحده و متحدانش در ناتو در حال افزایش است، بدون شک این سوال را پیش روی ما ایجاد می‌کند که چگونه می‌توان اسناد اساسی در زمینه بازدارندگی هسته‌ای را با نیازهای کنونی منطبق کرد؟»

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : سفیر ایران در مسکو: خبر تعلیق توافقنامه اجرایی همکاری با
  روسیه نادرست است
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *