×
×

رفع چالش‌های محیط زیست فسا، نیازمند مشارکت‌های اجتماعی

 • کد نوشته: 76
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/فارس رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فسا از اقدام شایسته دوستداران محیط زیست برای پاکسازی اطراف شهر نوبندگان این شهرستان خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری بسیجیان و شهرداری شهر نوبندگان و علاقه‌مندان و دوستداران محیط زیست رقم خورد. علیرضا محمدی فارسی امروز، ۱۹ فروردین با تشریح اقدامات انجام شده در این […]

  رفع چالش‌های محیط زیست فسا، نیازمند مشارکت‌های
اجتماعی
 • ایسنا/فارس رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فسا از اقدام شایسته دوستداران محیط زیست برای پاکسازی اطراف شهر نوبندگان این شهرستان خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری بسیجیان و شهرداری شهر نوبندگان و علاقه‌مندان و دوستداران محیط زیست رقم خورد.

  علیرضا محمدی فارسی امروز، ۱۹ فروردین با تشریح اقدامات انجام شده در این زمینه مشارکت شهروندان در پاکسازی محیط اطراف شهرها موضوعی است که نیاز به فرهنگ‌سازی دارد.

  وی با تشکر از نهادهای مسئول در این حوزه از مشارکت بسیجیان نیز تقدیر کرد و گفت: بسیج در همه برهه‌های زمانی مختلف در کنار محیط زیست و در کنار مردم بوده است.

  محمدی فارسی یادآور شد: بسیاری از مناطق این شهرستان  به عنوان اکوسیستم‌های طبیعت و زیستگاه‌های حیاتی، گرفتار آسیب‌هایی شده‌اند که به دست انسان‌ها به بار آمده و امروز این بوم سازگان طبیعی را مورد تهدید جدی قرار داده، رفع این چالش، نیازمند مشارکت‌های اجتماعی درکنار برنامه‌ریزی دستگاه‌های متولی در حفاظت از محیط طبیعی است.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *