×
×

دستگیری قاتل، دو سال بعد از قتل همسر

 • کد نوشته: 34931
 • خرداد ۸, ۱۴۰۳
 • 6 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/البرز رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری فردی که دو سال قبل به دلیل اختلاف شخصی اقدام به قتل همسرش کرده بود، خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ حکمت اله شجاعی روز سه‌شنبه هشتم خرداد با اعلام این خبر بیان کرد: اواخر سال ۱۴۰۱ خبر سقوط از بالکن و مرگ مشکوک یک خانم ۳۹ ساله […]

  دستگیری قاتل، دو سال بعد از قتل همسر
 • ایسنا/البرز رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری فردی که دو سال قبل به دلیل اختلاف شخصی اقدام به قتل همسرش کرده بود، خبر داد.

  به گزارش ایسنا، سرهنگ حکمت اله شجاعی روز سه‌شنبه هشتم خرداد با اعلام این خبر بیان کرد: اواخر سال ۱۴۰۱ خبر سقوط از بالکن و مرگ مشکوک یک خانم ۳۹ ساله در گرمدره به پلیس اعلام و بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

  وی با اشاره به انجام تحقیقات اولیه و انتقال جسد به پزشکی قانونی برای دریافت علت تامه مرگ، افزود: پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی ظاهرا طوری به نظر می رسید که این خانم اقدام به خودکشی کرده، اما با توجه به تحقیقات میدانی کارآگاهان مشخص شد که متوفی در شب حادثه در حال بحث و درگیری با همسرش بوده که با هماهنگی قضائی همسر متوفی به پلیس آگاهی احضار ولی دلایل کافی برای احراز ارتکاب قتل توسط وی گردآوری نشده و نامبرده در سال ۱۴۰۱ آزاد شد.

  رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: در ادامه پس از حدود دو سال ماموران پلیس آگاهی استان موفق به دریافت سرنخ هایی از ارتکاب قتل توسط همسر متوفی شده و با هماهنگی مقام قضائی این شخص را دستگیر و با ارائه مستندات به قاتل، چاره‌ای جز اعتراف برای وی نگذاشتند و متهم اقرار کرد که در شب حادثه به دلیل اختلافات گسترده‌ای که از گذشته با همسرش داشته با وی درگیر شده و او را از بالکن منزلشان به پایین پرتاب کرده و منجر به قتلش شده است.

  سرهنگ شجاعی با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: فاصله بین یک انسان بی گناه و قاتل یک لحظه عصبانیت و از دست دادن کنترل اعصاب است، بنابراین با تمرین روش های غلبه بر عصبانیت می توان از وقوع حوادث تلخ این چنین پیشگیری کرد.

   انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : محور ‌«ال‌ ۴۰۰ تقاطع شهید کجباف» اهواز آماده بهره‌برداری
  است/ تکمیل پل شهدای غزه تا آذرماه
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *