×
×

درخواست پلیس راه از مسافران، زمان برگشت خود را مدیریت کنید

 • کد نوشته: 2227
 • فروردین ۲۳, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • رئیس پلیس راه کشور از همه هموطنانی که در تعطیلات عید فطر به مسافرت رفته اند، درخواست کرد که زمان برگشت از سفر خود را مدیریت کنند. به گزارش ایسنا و بنا به بر اعلام مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، امروز در دومین روز از تعطیلات عید فطر ، برغم بارش باران در محورهای […]

  درخواست پلیس راه از مسافران، زمان برگشت خود را مدیریت
کنید
 • رئیس پلیس راه کشور از همه هموطنانی که در تعطیلات عید فطر به مسافرت رفته اند، درخواست کرد که زمان برگشت از سفر خود را مدیریت کنند.

  به گزارش ایسنا و بنا به بر اعلام مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، امروز در دومین روز از تعطیلات عید فطر ، برغم بارش باران در محورهای شمالی کشور، ترافیک در تمامی محورها از جمله چالوس ، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت « روان» است.

  اما با توجه به پیش‌بینی موج بازگشت مسافران در روز جمعه ۲۴ فروردین، سردار مومنی رئیس پلیس راه کشور از همه هموطنانی که در این تعطیلات به مسافرت رفته اند، درخواست کرد که زمان برگشت از سفر خود را مدیریت کنند و به روز و ساعات پایانی تعطیلات موکول نکنند.

  سردار مومنی این را هم گفت: آن دسته از مسافرانی که می‌توانند، روز بعد از تعطیلات از سفر بازگردند، تا ترافیک جاده‌ای روانتر شود.

  وی همچنین از همکاری همه مسافران و هموطنان ساکن در محورهای شمالی با پلیس راهور در اجرای طرح‌های ترافیکی تشکر کرد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : صعود عموزاد، یزدانی و نخودی به فینال قهرمانی آسیا/ شکست
  سنگین محمدیان مقابل قهرمان جهان
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *