×
×

خدمت‌رسانی ۱۲۰۰ نفر از بسیجیان شیراز به مسافران نوروزی

 • کد نوشته: 1744
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 17 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/فارس قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز با اشاره به فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر از همراهی یک‌هزار نفر از بسیجیان شهرداری و ۲۰۰ نفر بسیجی این کلان‌شهر در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز خبر داد. آرش فرج‌زاده امروز، ۲۲ فروردین با اشاره به فعالیت ستاد اجرایی خدمات […]

  خدمت‌رسانی ۱۲۰۰ نفر از بسیجیان شیراز به مسافران
نوروزی
 • ایسنا/فارس قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز با اشاره به فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر از همراهی یک‌هزار نفر از بسیجیان شهرداری و ۲۰۰ نفر بسیجی این کلان‌شهر در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز خبر داد.

  آرش فرج‌زاده امروز، ۲۲ فروردین با اشاره به فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز از همراهی یک هزار نفر از مجموع ۳ هزار بسیجی حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز خبر داد.

  به گفته وی، ۲۰۰ بسیجی کلان‌شهر شیراز نیز همپای دیگر بسیجیان شهرداری شیراز در این ستاد تلاش کردند تا میهمانان نوروزی و زائرین سومین حرم اهل‌بیت(ع) سفری امن و خاطره‌انگیز را تجربه کنند.

  قائم‌مقام شهردار با تصریح بر خدمات بسیجیان شهرداری شیراز و همکاری با بسیج شیراز طی سال‌های متمادی، بیان کرد: امسال ظرفیت همکاری بسیج در امنیت و سلامت مسافران نوروزی بیشتر بود؛ چراکه نوروز امسال با ماه مبارک رمضان متقارن شده بود و این موضوع سبب مضاعف شدن فعالیت‌ها شد.

  فرج‌زاده بیان کرد: فعالیت‌های شبانه‌روزی ستاد اجرایی خدمات سفر و همچنین نیروهای بسیج باعث شد که شهرداری شیراز میزبانی شایسته‌ای را از شهروندان و میهمانان عزیز که به این کلان‌شهر سفرکرده بودند، به انجام برساند.

  انتهای پیام 

  منبع :
  حتما بخوانید : پیام اردوغان به مناسبت عید فطر: در کنار مردم فلسطین
  می‌مانیم
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *