×
×

تهیه غذای دانشجویی از بازار سیاه

 • کد نوشته: 568
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 • شرایط زندگی دانشجویان صربستان به جایی رسیده که مجبورند برای تهیه غذا به بازار سیاه روی آورند. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی‌صباح، دانشجویان دانشگاه‌های سراسر صربستان با پرداخت شهریه‌های گزاف، امکانات ضعیف و غذای کیفیت پایین، به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی روی آورده‌اند و برای مقابله با شرایطی که برخی آن را به «فیلم […]

  تهیه غذای دانشجویی از بازار سیاه
 • شرایط زندگی دانشجویان صربستان به جایی رسیده که مجبورند برای تهیه غذا به بازار سیاه روی آورند.

  به گزارش ایسنا به نقل از دیلی‌صباح، دانشجویان دانشگاه‌های سراسر صربستان با پرداخت شهریه‌های گزاف، امکانات ضعیف و غذای کیفیت پایین، به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی روی آورده‌اند و برای مقابله با شرایطی که برخی آن را به «فیلم ترسناک» تشبیه می‌کنند، به تجارت غذا در بازار سیاه متوسل شده‌اند. 

  به عنوان مثال، شرایط برای یک دانشجوی مهندسی عمران در بلگراد و کاهش کیفیت خدمات ارائه شده توسط دانشگاه‌ها بیش از پیش نگران کننده شده است؛ زیرا هزینه‌ها همچنان در حال افزایش است.

  سال گذشته، هزینه ها در برنامه او از ۱۰۰۰ دلار به ۱۲۰۰ دلار رسید. 

  شرایط سیستم کافه تریا دانشگاه‌ها هم به نحوی است که این سیستم به دلیل مواد غذایی نامرغوب و تعداد محدود امکانات، ظرفیت کافی برای خدمت رسانی به دانشجویان موجود را ندارد.

  از ۱۳۵۶ دانشجویی که در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفتند، ۸۱ درصد گفتند که وعده‌های غذایی خود را به دلیل ازدحام جمعیت حذف کرده‌اند.

  به عنوان مثال، در شهری که حدود ۵۰هزار دانشجو دارد، بیش از ۱۲ هزار نفر واجد شرایط غذا خوردن در کافه تریاهای دانشگاه هستند، با این حال تنها یک مرکز فعال است.

  در حال حاضر دانشجویان صربستان برای اعتراض به شرایط موجود، به رسانه‌های اجتماعی رجوع کرده‌اند و از TikTok برای توصیف جزئیات کیفیت پایین وعده‌های غذایی در کافه تریاهای دانشگاه استفاده کردند.

  انتهای پیام 

  منبع :
  حتما بخوانید : مرور زندگی شهید محمدحسن طوسی
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *