×
×

تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مسابقه تیم‌های ملی ایران و ازبکستان

 • کد نوشته: 44266
 • خرداد ۲۲, ۱۴۰۳
 • 5 بازدید
 • ۰
 • عکس آرشیوی است روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد. به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است که ناوگان اتوبوسرانی برای رفاه حال تماشاگران این مسابقه که ساعت ۲۰:۳۰ […]

  تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مسابقه تیم‌های ملی ایران و
ازبکستان
 • تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مسابقه تیم‌های ملی ایران و ازبکستان
  عکس آرشیوی است

  روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد.

  به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است که ناوگان اتوبوسرانی برای رفاه حال تماشاگران این مسابقه که ساعت ۲۰:۳۰ امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه در ورزشگاه بزرگ آزادی برگزار می شود، با اختصاص اتوبوس‌های مورد نیاز، تماشاگران را از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه متروی مربوطه، منتقل می‌کنند.

  بر اساس گزارش روابط عمومی اتوبوسرانی تهران، برنامه‌ریزی لازم برای حضور بانوان با اختصاص ناوگان ویژه اندیشیده شده است. همچنین عوامل نظارتی در محل مستقر خواهند بود و ناوگان اتوبوسرانی تا انتقال آخرین تماشاگر، نسبت به ارائه خدمات حمل و نقلی اقدام می کنند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : تالش ۲۸۶ شهید و بیش از ۱۰۰۰ جانباز دارد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *