×
×

تمدید مهلت الکترونیکی کردن مجوزهای کسب و کار تا ۱۵ اردیبهشت/ ۴۸ هزار یزدی هنوز اقدام نکرده‌‎اند

 • کد نوشته: 652
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 9 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/یزد معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با بیان اینکه مهلت دریافت مجوز الکترونیکی کسب و کار (شناسه یکتا) تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ از سوی هیات مقررات‌زدایی تمدید شده است، گفت: صاحبان کسب و کار تا تاریخ یاد شده مهلت دارند در این زمینه اقدام کنند. «سعید نورایمانی» در این […]

  تمدید مهلت الکترونیکی کردن مجوزهای کسب و کار تا ۱۵ اردیبهشت/
۴۸ هزار یزدی هنوز اقدام نکرده‌‎اند
 • ایسنا/یزد معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با بیان اینکه مهلت دریافت مجوز الکترونیکی کسب و کار (شناسه یکتا) تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ از سوی هیات مقررات‌زدایی تمدید شده است، گفت: صاحبان کسب و کار تا تاریخ یاد شده مهلت دارند در این زمینه اقدام کنند.

  «سعید نورایمانی» در این باره افزود: بعد از این مهلت مجوزها قدیمی و فاقد شناسه یکتا از نظر قانونی اعتبار ندارد و این نوع کسب و کارها فاقد مجوز محسوب می شوند.

  وی با بیان این که علی رغم اطلاع رسانی‌های انجام شده هنوز بسیاری از کسبه برای تبدیل مجوز های خود از کاغذی به الکترونیکی اقدامی نکرده‌اند، از کلیه صاحبان مشاغل، اصناف، کسبه و بازاریان استان یزد خواست به منظور جلوگیری از ایجاد مشکل در دریافت خدمات بانکی، بیمه‌ای، مالیاتی و غیره هر چه سریعتر نسبت به الکترونیکی کردن مجوز های کسب و کار خود اقدام کنند.  

  به گفته نورایمانی، صاحبان کسب و کار برای انجام این کار باید به درگاه ملی مجوز ها به نشانی mojavez.ir   مراجعه کنند و داشتن شماره پشت کارت ملی، شماره جواز کسب و کار و کد پستی محل کسب و کار برای فرایند الکترونیکی شدن الزامی است و این فرایند در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام است.  

  این مسئول تاکید کرد: بر اساس اطلاعیه مذکور فرایند تبدیل مجوزها به الکترونیکی کاملاً رایگان است.  

  به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اقتصادی و دارایی یزد، هم اینک بیش از ۵۰ هزار فقره جواز کسب و کار در استان یزد وجود دارد که تاکنون یک هزار و ۷۵۰ مورد آن الکترونیکی شده است.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : مدیریت ساخت و سازها نیاز به تشکیل پرونده در کمیسیون ماده ۱۰۰
  نداشته باشد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *