×
×

ترویج فرهنگ ایثار مهمترین وظیفه دست‌اندرکاران است

 • کد نوشته: 180
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: ترویج فرهنگ ایثار، مهمترین وظیفه دست‌اندرکاران در قبال ایثارگران و جامعه است. فرهاد زیویار امروز (۱۹ فروردین ماه) در مراسم تجلیل از مدال‌آوران ایثارگر استان، بیان کرد: فداکاری افرادی که برای دفاع از مملکت، مردم، دین و اعتقاداتش تلاش می‌کنند با هیچ معیاری قابل محاسبه نیست. در این راستا ترویج، توسعه، حفظ […]

  ترویج فرهنگ ایثار مهمترین وظیفه دست‌اندرکاران است
 • ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: ترویج فرهنگ ایثار، مهمترین وظیفه دست‌اندرکاران در قبال ایثارگران و جامعه است.

  فرهاد زیویار امروز (۱۹ فروردین ماه) در مراسم تجلیل از مدال‌آوران ایثارگر استان، بیان کرد: فداکاری افرادی که برای دفاع از مملکت، مردم، دین و اعتقاداتش تلاش می‌کنند با هیچ معیاری قابل محاسبه نیست. در این راستا ترویج، توسعه، حفظ کرامت و شأن ایثارگران یک وظیفه اساسی و مهم دست‌اندرکاران است.

  وی به فداکاری شهید روزبهانی که هفته‌ گذشته در عملیات تروریستی صهیونیست‌ها در دفتر کنسولگری ایران در سوریه به شهادت رسید اشاره و اظهار کرد: در کشور ما شرایط به‌گونه‌ای است که ایثارگری و فرهنگ ایثار فراسرزمینی شده و مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است.

  استاندار به ارزش والای ورزشکاران ایثارگر و فرزندان مدال‌آور ایثارگران اشاره کرد و گفت: مدال‌آوران ایثارگر و خانواده‌های‌شان نه‌تنها در گذشته ازخودگذشتگی برای میهن را معنی کردند، بلکه امروز با به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین بین‌المللی باز هم ایثار کردند.

  زیویار به حضور با حجاب خانم باقری، از مدال‌آوران لرستان در میادین بین‌المللی در ایام اغتشاشات گذشته کشور اشاره کرد و افزود: این قهرمان ارزنده در آن روزها با حضور محجبه در مسابقات از عزت مردم و مملکت دفاع کرد.

  در این مراسم، با حضور استاندار لرستان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و ورزش و جوانان لرستان و مسؤول بسیج ورزشکاران استان از مدال‌آوران ایثارگر استان لرستان تجلیل شد.

  مدال‌آوران ایثارگر لرستان سال گذشته ۱۲ مدال طلا، ۱۰ مدال نقره و شش مدال برنز را در مسابقات جهانی کسب کردند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *