×
×

تاکید وحیدی بر حل تمامی مشکلات برگزاری راهپیمایی اربعین

 • کد نوشته: 535
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • وزیر کشور گفت: وظیفه اصلی ما برای برگزاری راهپیمایی اربعین این است که تک‌تک کمبودها و ضعف‌ها را شناسایی و مواردی که در این زمینه به دولت عراق مرتبط است را با آن کشور حل و فصل کنیم. به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در جلسه ستاد اربعین وزارت کشور با تاکید بر اینکه سال به […]

  تاکید وحیدی بر حل تمامی مشکلات برگزاری راهپیمایی
اربعین
 • وزیر کشور گفت: وظیفه اصلی ما برای برگزاری راهپیمایی اربعین این است که تک‌تک کمبودها و ضعف‌ها را شناسایی و مواردی که در این زمینه به دولت عراق مرتبط است را با آن کشور حل و فصل کنیم.

  به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در جلسه ستاد اربعین وزارت کشور با تاکید بر اینکه سال به سال باید شرایط برگزاری مراسم اربعین بهتر و مسائل و مشکلات آن حل و فصل شوند، اظهار کرد: در سال گذشته موضوع تصادفات رانندگی را داشتیم که باید کنترل آن را به ویژه در آن سوی مرز بیشتر کنیم. در موضوع تامین پارکینگ‌ها هم باید کارهای بیشتری انجام شود.

  وی افزود: برای اسکان مردم هم باید اقدامات تازه‌ای داشته باشیم تا شرایط مردم در این راهپیمایی هرچه بهتر شود. مسئله اصلی ما این است که تک‌تک کمبودها و ضعف‌ها را احصا و مواردی که در این زمینه و به دولت عراق مرتبط است را با دولت آن کشور حل و فصل کنیم. قرار بود سال گذشته تا بصره مسافران را منتقل کنیم و بعد از آن با راه‌آهن ادامه مسیر بدهند که می‌توانست در مسیر رفت و برگشت برای ما خوب باشد. امیدوار بودیم راه‌آهن شلمچه بصره هرچه زودتر به سرانجام برسد که احتمال فراهم شدن این امکان در اربعین امسال کم است.

  وزیر کشور یادآور شد: باید کمبودها را در طول مسیر کاملاً شناسایی کنیم و به کارگیری سیستم‌هایی مثل تاکسی‌های اینترنتی را داشته باشیم که پارسال موثر بود و باید امسال هم این اقدام را انجام دهیم. از حالا می‌توانیم در این زمینه بررسی و اقدامات لازم را انجام دهیم.

  تکمیل می‌شود

  منبع :
  حتما بخوانید : گرانفروشی کالاهایی که ارز ترجیحی می‌گیرند، تخلف است؛ با
  متخلفان برخورد می‌کنیم
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *