×
×

بزرگترین محفل انس با قرآن دانش‌آموزی جهان اسلام در کردستان آغاز شد

 • کد نوشته: 634
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/کردستان رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان کردستان گفت: بزرگ‌ترین محفل انس با قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام با یاد مظلومیت کودکان غزه همزمان با سراسر کشور در مدارس استان آغاز شد. مهدی انور، امروز دوشنبه (۲۰ فروردین ماه) در بزرگ‌ترین محفل انس با قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام با یاد مظلومیت […]

  بزرگترین محفل انس با قرآن دانش‌آموزی جهان اسلام در کردستان
آغاز شد
 • ایسنا/کردستان رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان کردستان گفت: بزرگ‌ترین محفل انس با قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام با یاد مظلومیت کودکان غزه همزمان با سراسر کشور در مدارس استان آغاز شد.

  مهدی انور، امروز دوشنبه (۲۰ فروردین ماه) در بزرگ‌ترین محفل انس با قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام با یاد مظلومیت کودکان غزه که به صورت همزمان با سراسر کشور در مسجد جامع سنندج آغاز شد، با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین محفل انس با قرآن کریم دانش‌آموزی به‌صورت همزمان در تمام مدارس استان آغاز شده است، اظهار کرد: این محافل در بیش از دو هزار مدرسه سطح استان کردستان و به یاد دانش‌آموزان مظلوم غزه برگزار می‌شود.

  وی با اشاره به برگزاری مراسم نمادین استانی محفل انس با قرآن با حضور جمعی از مسئولان در صحن جدید مسجد جامع سنندج افزود: این محفل قرآنی به‌صورت مستقیم در شبکه‌های استانی و قرآن نیز پخش می‌شود.

  رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش‌وپرورش استان، با اشاره به اینکه دانش‌آموزان شرکت‌کننده، ثواب این تلاوت‌ها را به دانش‌آموزان شهید غزه هدیه می‌کنند، بیان کرد: قاریان و حافظان این محفل، دانش‌آموزانی هستند که دارای رتبه‌های برتر کشوری در مسابقات مختلف قرآن هستند.

  انور گفت: در پایان این محفل بزرگ قرآنی از تعدادی از دانش‌آموزان برگزیده قرآنی در مسابقات قرآن، عترت و اذان و حفظ قرآن تجلیل خواهد شد.

  هاشم ناظمی‌جلال، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان در ادامه این مراسم حضور در محضر قرآن را یک فرصت برای ارتقای معنویت درونی در دانش‌آموزان دانست و گفت: امیدواریم دانش‌آموزان بتوانند از طراوت آن محفل قرآنی نهایت بهره را ببرند.

  وی با اشاره به مشارکت فعال دانش‌آموزان در طرح‌های قرآنی افزود: دانش‌آموزان قرآنی کردستانی در این ماه مبارک حضور پرشور و پررنگی را در مراسم و محافل قرآنی داشته‌اند.

  مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان به حضور گسترده دانش‌آموزان کردستانی در پویش آیه‌های زندگی اشاره کرد و یادآور شد: امروز نیز در «قرآنی دانش‌آموزی جهان اسلام» همگام با دانش‌آموزان سراسر کشور جوانان کردستانی حضوری پرشور و مؤثری در این مراسم داشته‌اند. 

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : حس خوب بندگی/ فرشته‌های زمینی در جشن روزه اولی‌های
  آمل
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *