×
×

بزرگ‌ترین دغدغه مردم ترکیه چیست؟

 • کد نوشته: 2332
 • فروردین ۲۳, ۱۴۰۳
 • 6 بازدید
 • ۰
 • روزنامه ترکیه‌ای حریت روز پنجشنبه با استناد به نظرسنجی مرکز تحقیقات اپتیمار گزارش داد که بیش از ۶۰ درصد از مردم ترکیه وضعیت اقتصادی و پناهندگان سوری را مهم‌ترین مسائل در این کشور می‌دانند. به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت: مرکز تحقیقات از پاسخ دهندگان پرسید که آنها مهمترین موضوع امروز ترکیه را چه می‌دانند […]

  بزرگ‌ترین دغدغه مردم ترکیه چیست؟
 • روزنامه ترکیه‌ای حریت روز پنجشنبه با استناد به نظرسنجی مرکز تحقیقات اپتیمار گزارش داد که بیش از ۶۰ درصد از مردم ترکیه وضعیت اقتصادی و پناهندگان سوری را مهم‌ترین مسائل در این کشور می‌دانند.

  به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت: مرکز تحقیقات از پاسخ دهندگان پرسید که آنها مهمترین موضوع امروز ترکیه را چه می‌دانند و همانطور که انتظار می‌رفت، اقتصاد محبوب‌ترین پاسخ بود که توسط ۶۰.۶ درصد از پاسخ دهندگان ارائه شد.

  پناهندگان سوری و مهاجران غیرقانونی با ۶.۱ درصد دومین پاسخ پرطرفدار بود.

  به گزارش اسپوتنیک، ۲۴.۳ درصد از پاسخ دهندگان هم معتقدند که این مسائل توسط اپوزیسیون قابل حل است، در حالی که ۲۰.۲ درصد به دولت اعتماد دارند.

  این نظرسنجی از ۲ تا ۵ آوریل در میان ۲۰۰۰ پاسخ دهنده انجام شد، بدون اینکه حاشیه خطا ارائه شود. بر اساس داده‌های موسسه آمار ترکیه، تورم سالانه در ترکیه در ماه مارس از ۶۷.۰۷ درصد در فوریه به ۶۸.۵ درصد افزایش یافت.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : آیین بهره‌برداری از طرح‌های آب و فاضلاب استان تهران با حضور
  رئیس جمهور
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *