×
×

برقراری و افزایش مستمری مدال‌آورانی که در لیست انتظار بودند

 • کد نوشته: 1726
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • وزیر ورزش و جوانان از برقراری و افزایش مستمری لیست انتظار ورزشکاران خبر داد. به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی اظهار کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری و دستور رییس‌جمهور برای رسیدگی و حمایت هر چه بیشتر از ورزشکاران و قهرمانان عزیز، از فروردین ۱۴۰۳ برقراری […]

  برقراری و افزایش مستمری مدال‌آورانی که در لیست انتظار
بودند
 • وزیر ورزش و جوانان از برقراری و افزایش مستمری لیست انتظار ورزشکاران خبر داد.

  به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی اظهار کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری و دستور رییس‌جمهور برای رسیدگی و حمایت هر چه بیشتر از ورزشکاران و قهرمانان عزیز، از فروردین ۱۴۰۳ برقراری و افزایش مستمری مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، المپیک ناشنوایان ۲۰۲۱ برزیل، مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۱ نروژ و ۲۰۲۲ صربستان، نفرات واجد شرایطی که مدال خود را در سنوات گذشته و در مسابقات مختلف اخذ کرده‌اند و تاکنون در لیست انتظار برقراری مستمری قرار داشته‌اند، انجام می‌پذیرد.

  او ادامه داد: برقراری و افزایش مستمری مدال‌آوران بازی‌های آسیایی هانگژو نیز پس از بررسی‌های لازم و محاسبه مبلغ با قید فوریت پرداخت خواهد شد.

  وزیر ورزش و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: از کل تعداد مدال‌آوران و سرمربیان ذکرشده، ۷۶ نفر تا کنون به عضویت صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درنیامده‌اند که اقدامات لازم در حال انجام است تا برقراری مستمری این ورزشکاران نیز انجام پذیرد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : پیام اردوغان به مناسبت عید فطر: در کنار مردم فلسطین
  می‌مانیم
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *