×
×

باید دید کمالوند ‌از بحران‌ها عبور می‌کند یا در پیک شکست‌ها می‌ماند

 • کد نوشته: 1158
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/خوزستان یک مربی فوتبال گفت: پیروز شدن صنعت نفت مقابل سپاهان با ۱۰ بازیکن نشان از انگیزه و اتحاد بازیکنان برای رسیدن به این مهم بود. عبدالرضا شاه‌غریب در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص پیروزی نفت آبادان مقابل سپاهان، اظهار کرد: پیروزی باارزشی مقابل سپاهان به دست آمد. فکر می‌کنم آمدن کمالوند به صنعت نفت […]

  باید دید کمالوند ‌از بحران‌ها عبور می‌کند یا در پیک شکست‌ها
می‌ماند
 • ایسنا/خوزستان یک مربی فوتبال گفت: پیروز شدن صنعت نفت مقابل سپاهان با ۱۰ بازیکن نشان از انگیزه و اتحاد بازیکنان برای رسیدن به این مهم بود.

  عبدالرضا شاه‌غریب در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص پیروزی نفت آبادان مقابل سپاهان، اظهار کرد: پیروزی باارزشی مقابل سپاهان به دست آمد. فکر می‌کنم آمدن کمالوند به صنعت نفت شوک خوبی به این تیم بود و پیش از این هم گفته بودم که نفت نیازمند یک کادر فنی باتجربه است که عبور از بحران‌ها را تجربه کرده باشد. 

  وی ادامه داد: آنچه در خصوص بازی شب گذشته برای من جالب بود بحث روحی روانی بازیکنان صنعت نفت بود و کاملاً شوک روانی به آنها مشخص بود و تیم انگیزه و شرایط لازم را برای بردن داشت. البته نقاط ضعفی هم وجود داشت اما نمی‌خواهم شیرینی این برد را با عنوان کردن ضعف‌های فنی از بین ببرم. در هر صورت تغییرات تاکتیکی، تغییرات بازیکنان و کادر فنی کمک کرد که شرایط صنعت نفت تغییر کند. 

  این پیشکسوت فوتبال تأکید کرد: نباید یادمان برود که سپاهان یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ برتر را دارد. این تیم از سه مهاجم تراز اول بهره می‌برد که حتی دیروز هم از شانس گلزنی برخوردار بودند که با خوش شانسی صنعت نفت و هوادارانش این توپ‌ها وارد دروازه نشدند. ضمن اینکه پیروز شدن صنعت نفت با ۱۰ بازیکن نشان از انگیزه و اتحاد بازیکنان برای رسیدن به این مهم بود. البته این برد نباید صنعت نفت را از ضعف‌هایی که دارد دور کند و باید بتواند با رفع نقاط ضعف در ادامه به نتایج مطلوب‌تری دست پیدا کند. این برد باید تأثیر خود را بگذارد و اجازه ندهد صنعت نفت به بیراهه برود. بیراهه رفتن همان است که صنعت نفت فکر کند خیلی قوی است.

  او خاطرنشان کرد: نکته قابل تأمل این است که صنعت نفت باید در ساختار دفاع و حمله خود کارهای تاکتیکی بیشتری انجام دهد تا نتایج بهتری کسب کند، در غیر این صورت دچار مشکل خواهد شد. بازی با سپاهان علاوه بر این که نشان داد صنعت نفت می‌تواند نتایج خوبی را به دست بیاورد، این را هم نشان داد که ساختار دفاعی نفت بارها برای سپاهان موقعیت گلزنی ایجاد کرد که باید این موضوع بررسی شود تا چراغ راه صنعت نفت در بازی‌های آینده باشد.

  شاه‌غریب در پاسخ به این سؤال که آیا اگر کمالوند از ابتدای نیم‌فصل دوم هدایت صنعت نفت را بر عهده می‌گرفت اکنون این تیم در شرایط بهتری قرار داشت، گفت: طبیعتا کمالوند می‌توانست گزینه بهتری از سایر گزینه‌ها باشد. البته ارزیابی کامل از او باید طی‌ هفته‌های آینده انجام شود و ببینیم کمالوند این بحران را با تجاربی که دارد به چه صورت رد می‌کند. یعنی از بحران‌ها عبور می‌کند یا در پیک شکست‌ها باقی می‌ماند. این تیم فعلاً با توجه به تغییراتی که داشته است نیاز به هماهنگی دارد. شرایط برای صنعت نفت خیلی سخت است اما امیدوارم در نهایت صنعت نفت در لیگ برتر باقی بماند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : شهردار تبریز عید فطر را به همتایان خود در ترکیه و جمهوری
  آذربایجان تبریک گفت
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *