×
×

بازنگری بیشتری در آیین‌نامه هم‌سرمایه‌گذاری صورت بگیرد

 • کد نوشته: 150
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 17 بازدید
 • ۰
 • رئیس هیات مدیره انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر با اشاره به همراهی صندوق‌های پژوهش و فناوری در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC)، گفت: شاید لازم باشد بازنگری بیشتری در آیین‌نامه هم‌سرمایه‌گذاری (صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق‌های پژوهش و فناوری) صورت بگیرد. به گزارش ایسنا، دکتر محمدحسین سجادی نیری در نشست هم‌اندیشی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با مدیران عامل صندوق‌های پژوهش […]

  بازنگری بیشتری در آیین‌نامه هم‌سرمایه‌گذاری صورت
بگیرد
 • رئیس هیات مدیره انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر با اشاره به همراهی صندوق‌های پژوهش و فناوری در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC)، گفت: شاید لازم باشد بازنگری بیشتری در آیین‌نامه هم‌سرمایه‌گذاری (صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق‌های پژوهش و فناوری) صورت بگیرد.

  به گزارش ایسنا، دکتر محمدحسین سجادی نیری در نشست هم‌اندیشی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با مدیران عامل صندوق‌های پژوهش و فناوری که در محل صندوق نوآوری برگزار شد، تأکید کرد: نگاه صندوق نوآوری و شکوفایی و دکتر خیاطیان به صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاکی از هم‎‌افزایی و همکاری با این صندوق‌ها است. البته به نظر می‌رسد ظرفیت هم‌افزایی بیشتری میان صندوق نوآوری و شکوفایی، انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) و صندوق‌های پژوهش و فناوری وجود دارد.

  وی افزود: معتقدم بخشی از بار بر زمین‌مانده در موضوع سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌تواند توسط صندوق‌های پژوهش و فناوری برداشته شود و شاید لازم باشد بازنگری بیشتری در آیین‌نامه هم‌سرمایه‌گذاری (صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق‌های پژوهش و فناوری) صورت بگیرد. قطعا صندوق‌های پژوهش و فناوری می‌توانند در این حوزه نقش‌آفرینی خوبی داشته باشند. 

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *