×
×

بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران/ ۳ مقصد پربازدید در نوروز ۱۴۰۳

 • کد نوشته: 102
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران در ایام نوروز خبر داد. به گزارش ایسنا، احمد علوی در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه سال گذشته چندباری موضوع ترمیم حقوق را پیگیری کردیم که خوشبختانه این مهم در اواخر اسفندماه گذشته پذیرفته شد و […]

  بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران/ ۳ مقصد پربازدید
در نوروز ۱۴۰۳
 • رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران در ایام نوروز خبر داد.

  به گزارش ایسنا، احمد علوی در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه سال گذشته چندباری موضوع ترمیم حقوق را پیگیری کردیم که خوشبختانه این مهم در اواخر اسفندماه گذشته پذیرفته شد و مراحل قانونی آن نیز طی شد، گفت: امید است این اقدام موجب رضایت کارکنان شود و این مسیر به سرعت طی خواهد شد.

  وی با بیان اینکه باید خداقوتی به همه همکاران در حوزه گردشگردی و فرهنگی شهرداری تهران گفت چراکه در سطح شهر برنامه‌های خوبی در حوزه فرهنگی و گردشگری داشتیم که البته همزمانی ماه رمضان و تعطیلات نوروز موجب سخت شدن شرایط شد، گفت: برآوردها نشان داده است که حدود سه میلیون نفر از اماکن گردشگری و برنامه‌های شهرداری در ۱۵ روز نوروز استفاده کردند که بخش زیادی مربوط به اراضی عباس آباد؛ برج میلاد و خانه موزه‌ها بود.

  عضو شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری برنامه افطاری ساده به همت سازمان زیباسازی در بلوار کشاورز با همکاری موکب داران، اظهار کرد:  باید مسئله گردشگری در تهران ساماندهی شود؛ اما هنوز لایحه تشکیل سازمان گردشگری بعد از گذشت دو سال و نیم به شورای شهر نیامده است.

  علوی با اشاره به حادثه حمله به چابهار گفت: داعش اعلام کرده که این حمله در راستای ناامن کردن بندر این منطقه به عنوان یک مقصد گردشگری بوده و این نشان می دهد که گردشگری به چه میزان مهم است که  آنها حاضر شدند ریسک کنند؛ چراکه بندر به مقصد گردشگری تبدیل شده است.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *