×
×

اولویت‌دهی دولت سیزدهم به رفع مشکلات روستاها 

 • کد نوشته: 1732
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/فارس مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، رسیدگی به مشکلات روستاییان را از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم اعلام کرد. حامد رستمی امروز چهارشنبه ۲۲ فروردین در بازدید از روستای مشایخ دشمن زیاری از توابع شهرستان نورآباد ممسنی با اشاره به اهمیت حفظ جان و مال اهالی این منطقه در برابر آسیب‌ها و بلایای […]

  اولویت‌دهی دولت سیزدهم به رفع مشکلات روستاها 
 • ایسنا/فارس مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، رسیدگی به مشکلات روستاییان را از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم اعلام کرد.

  حامد رستمی امروز چهارشنبه ۲۲ فروردین در بازدید از روستای مشایخ دشمن زیاری از توابع شهرستان نورآباد ممسنی با اشاره به اهمیت حفظ جان و مال اهالی این منطقه در برابر آسیب‌ها و بلایای طبیعی، افزود: روستای مشایخ دشمن زیاری در معرض رانش زمین قرار دارد و عملیات جابه‌جایی آن باید مدت‌ها پیش در دستور کار قرار می‌گرفت که باید پیگیری جدی‌تری در این زمینه صورت گیرد.

  وی از تاکید ویژه استاندار فارس برای رسیدگی به مشکلات اهالی شریف روستا خبر داد و افزود: استاندار به صورت ویژه پیگیر این موضوع بوده و مصوبات راهگشایی نیز در این باره انجام شده است.

  رستمی‌، رسیدگی به مشکلات روستاییان را از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم اعلام کرد و گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان باید در انجام تعهدات خود وظایف قانونی برای احداث سایت جدید روستا اقدام کنند.

  وی در بخش پایانی سخنانش وعده داد عملیات انتقال روستای مشایخ به سایت جدید تا حصول نتیجه پیگیری شود.

  به گزارش ایسنا، بازدید مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس از روستای مشایخ با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، بخشدار دشمن زیاری، جمعی از معتمدین محل و با همراهی تنی از چند از مقامات مسئول صورت گرفت.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : کارکرد دانشگاه در تربیت، فرهنگ، علم و فناوری تعریف
  می‌شود
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *