×
×

امکان پرداخت فطریه ‌با کارت‌خوان نانوایی‌ها/ آمادگی کمیته امداد خوزستان رای جمع‌آوری زکات

 • کد نوشته: 1155
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 14 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/خوزستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با اشاره به آمادگی برای جمع‌آوری زکات فطره در روز عید سعید فطر گفت: شهروندان می‌توانند فطریه و کفاره خود را از طریق کارت‌خوان موجود در نانوایی‌های محل خود پرداخت کنند. جمال شیبه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در روز عید سعید فطر پایگاه‌های کمیته امداد […]

  امکان پرداخت فطریه ‌با کارت‌خوان نانوایی‌ها/ آمادگی کمیته
امداد خوزستان رای جمع‌آوری زکات
 • ایسنا/خوزستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با اشاره به آمادگی برای جمع‌آوری زکات فطره در روز عید سعید فطر گفت: شهروندان می‌توانند فطریه و کفاره خود را از طریق کارت‌خوان موجود در نانوایی‌های محل خود پرداخت کنند.

  جمال شیبه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در روز عید سعید فطر پایگاه‌های کمیته امداد به منظور جمع‌آوری زکات نمازگزاران در مساجد، مصلی‌ها و مراکزی که نماز عید در آن برگزار می‌شود، مستقر خواهند بود.

  وی با اشاره به فعالیت ۵۰۰ پایگاه جمع‌آوری زکات فطره، افزود: پایگاه‌های ثابت و سیار شورای زکات در مراکز نیکوکاری کمیته امداد و مساجد سراسر استان خوزستان برای جمع‌آوری فطریه و کفاره در روز عید سعید فطر فعال خواهند بود.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با بیان اینکه زکات فطریه در حوزه درمان، سبد معیشتی، جهیزیه، مسکن، کمک هزینه تحصیلی و … هزینه می‌شود، گفت: زکات فطریه در کوتاه‌ترین زمان به حساب نیازمندان واقعی در همان محلی که جمع‌آوری می‌شود، واریز خواهد شد.

  وی با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های الکترونیکی برای پرداخت زکات فطره‏، بیان کرد: شماره‌گیری از طریق کد دستوری #۵*۰۶۱*۸۸۷۷* با وارد کردن کد هر شهرستان به منظور دریافت وجوه زکات فطریه پیش‌بینی شده است. شماره کارت‌های کمیته امداد نیز ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۴۸۶ برای دریافت فطریه عام و ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۷۵۲ برای دریافت فطریه سادات و ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۰۲۷ برای دریافت کفاره غیرعمد و ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۲۹۴ برای دریافت کفاره عمد زکات فطریه فراهم شده است.

  شیبه با اشاره به طرح «هر نانوایی یک پایگاه جمع‌آوری فطریه»، گفت: در راستای سهولت در پرداخت فطریه، شهروندان و مردم مومن و روزه‌دار می‌توانند فطریه و کفارات خود را از طریق دستگاه‌های پوز یعنی همان کارت‌خوان موجود در نانوایی‌های محل خود پرداخت کنند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : بزرگ‌ترین بازار مناسبتی زنجان در ابهر برقرار می‌شود
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *