×
×

اعلام آمادگی موسسه کهریزک برای دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران

 • کد نوشته: 517
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران خبر داد. به گزارش ایسنا، محمد علی احمدی تنکابنی با اشاره به نگهداری، درمان و توانبخشی بیش از ۳۲۰۰ مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام‌اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم در […]

  اعلام آمادگی موسسه کهریزک برای دریافت فطریه و کفاره
روزه‌داران
 • مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران خبر داد.

  به گزارش ایسنا، محمد علی احمدی تنکابنی با اشاره به نگهداری، درمان و توانبخشی بیش از ۳۲۰۰ مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام‌اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم در این موسسه گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند علاوه بر فطریه، انواع هدایای نقدی و غیرنقدی خود را به کهریزک اهداء کنند.

  وی همچنین یادآور شد: در ۲ روز تعطیلات عید سعید فطر، صندوق‌های دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک جانمایی شده و این امکان برای نیکوکاران مهیاست تا ضمن همراهی توانخواهان در نماز عید فطر، از بخش‌های ۲۴ گانه آسایشگاه بازدید و فطریه و کفاره خود را نیز اهدا کنند.

  وی‌ افزود: همچنین این امکان وجود دارد تا نیکوکاران با مراجعه به پایگاه اینترنتی این موسسه به نشانی www.kahrizakcharity.com  و یا از طریق اپلیکیشن آپ مبالغ فطریه و کفاره خود را واریز کنند و با تماس با سامانه ۴۲۱۱۴۰۰۰ دفتر جلب مشارکتهای مردمی، درباره نحوه پرداخت کفاره و وجوه نقدی اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به نیازمندان داشته باشند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : درخواست ۲ نماینده مجلس برای تشکیل جلسه مشترک دولت و مجلس
  درباره وضعیت بازار ارز
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *