×
×

اجرای سنجش سلامت بیش از ۳۳ هزار دانش آموز در مازندران

 • کد نوشته: 1188
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 7 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/مازندران مدیر آموزش و پرورش استثنایی مازندران ضمن اشاره به اینکه تاکنون سنجش سلامت بیش از ۳۳ هزار دانش آموز در مازندران اجرایی شده است، اظهار کرد: سنجش نوآموزان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد و این فرصت تمدید نمی‌شود. سید سروش ساداتی جمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سنجش نوآموزان در بدو ورود […]

  اجرای سنجش سلامت بیش از ۳۳ هزار دانش آموز در
مازندران
 • ایسنا/مازندران مدیر آموزش و پرورش استثنایی مازندران ضمن اشاره به اینکه تاکنون سنجش سلامت بیش از ۳۳ هزار دانش آموز در مازندران اجرایی شده است، اظهار کرد: سنجش نوآموزان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد و این فرصت تمدید نمی‌شود.

  سید سروش ساداتی جمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سنجش نوآموزان در بدو ورود به دبستان در مراکز جامع سلامت استان انجام می‌شود و بیش از ۳۳ هزار نوآموز سنجش شنوایی، بینایی، گفتاری، جسمی و حرکتی شدند.

  ساداتی جمالی با اشاره به اینکه سنجش نوآموزان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد و خانواده‌هایی که تاکنون مراجعه نکرده‌اند باید هر چه سریعتر نوبت گرفته و به مراکز سنجش مراجعه کنند، تصریح کرد: انجام سنجش بدو دبستان شرط اصلی ثبت نام نوآموزان در کلاس اول است و به هر دانش آموز برگه سلامت از مراکز سنجش داده می‌شود.

  مدیر آموزش و پرورش استثنایی مازندران یادآور شد: متولدین یک مهر ۱۳۹۶تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۷با مراجعه به سامانه http://my.medu.ir  برای سنجش می‌توانند نوبت بگیرند و زمان اعلام شده تمدید نمی‌شود.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : اینفوگرافیک/ طوفان‌الاقصی چه بلایی بر سر اسرائیل
  آورد؟
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *