×
×

آمادگی کمیته امداد کردستان برای جمع آوری و توزیع زکات فطریه در بین نیازمندان

 • کد نوشته: 148
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/کردستان مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از آمادگی این نهاد برای جمع آوری زکات فطریه و توزیع آن در بین نیازمندان خبر داد. رضا طوسی، امروز یکشنبه(۱۹ فروردین) در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی(ره) در مبارک رمضان جمع آوری فطریه و توزیع آن در بین […]

  آمادگی کمیته امداد کردستان برای جمع آوری و توزیع زکات فطریه
در بین نیازمندان
 • ایسنا/کردستان مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از آمادگی این نهاد برای جمع آوری زکات فطریه و توزیع آن در بین نیازمندان خبر داد.

  رضا طوسی، امروز یکشنبه(۱۹ فروردین) در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی(ره) در مبارک رمضان جمع آوری فطریه و توزیع آن در بین نیازمندان است.

  وی افزود: مردم نوع دوست استان کردستان می توانند زکات فطریه و کفاره خود را از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۵۳۶ بنام دبیرخانه شورای زکات استان کردستان واریز کنند.

  طوسی تصریح کرد: این نهاد همچنین در کلیه مساجد و مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد نسبت به جمع آوری زکات و کمک های مردمی اقدام می کند.

  وی ادامه داد: زکات فطریه و کمک های مردمی در بین نیازمندان و افراد مستحق همان محله و منطقه جمع آوری شده توزیع خواهد شد.  

  مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: همچنین ظرفیتی که با هماهنگی انجام شده طی امسال فراهم شده پرداخت زکات فطریه از طریق دستگاه های کارت خوان مستقر در نانوایی های سطح استان است.

   وی تصریح کرد: هم استانی های عزیز می توانند از طریق این کارتخوانها به صورت مستقیم زکات فطریه خود را به حساب کمیته امداد و نیازمندان اهدا کنند.

  طوسی گفت: هم اکنون ۷۵ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان هستند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *