×
×

آزادی ۳۰ زندانی شاهرودی به ۷۴ میلیارد تومان نیاز دارد

 • کد نوشته: 215
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 14 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/سمنان مدیرکل زندان‌های استان سمنان با اشاره به برگزاری مراسم جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان شاهرود، گفت: در این مراسم بیش از ۷۰ نفر از خیران شاهرودی حضور داشتند. امید کهربایی امروز (۱۹ فروردین ماه) با اشاره به برگزاری جشن گلریزان شاهرود برای آزادسازی زندانیان با تلاش مسؤولان زندان، امام جمعه و جمعی […]

  آزادی ۳۰ زندانی شاهرودی به ۷۴ میلیارد تومان نیاز
دارد
 • ایسنا/سمنان مدیرکل زندان‌های استان سمنان با اشاره به برگزاری مراسم جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان شاهرود، گفت: در این مراسم بیش از ۷۰ نفر از خیران شاهرودی حضور داشتند.

  امید کهربایی امروز (۱۹ فروردین ماه) با اشاره به برگزاری جشن گلریزان شاهرود برای آزادسازی زندانیان با تلاش مسؤولان زندان، امام جمعه و جمعی از مسؤولان و تعدادی از خیران این شهر، اظهار کرد: در این مراسم، بیش از ۷۰ نفر از خیران حضور داشتند و بیش از ۷۵۰ میلیون تومان جمع‌آوری شد.

  وی با اشاره به اینکه ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان شاهرود حضور دارند که برای آزادی آنها به ۷۴ میلیارد تومان نیاز است، گفت: ستاد دیه فقط دست نیاز به سوی کمک‌های مردم دراز نکرده، بلکه خواستار کمک‌های معنوی هم است.

  مدیرکل زندان‌های استان سمنان بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ با مبلغ چهار میلیارد تومان توانسته‌ایم ۸۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد را از طریق ستاد دیه و کمک خیران در شهرستان شاهرود آزاد کنیم.

  کهربایی با اشاره به تاریخچه برگزاری جشن گلریزان بین مردم نیکوکار، گفت: در این مراسم، تعدادی از خیران در ماه رمضان دور هم جمع می‌شوند تا مشکلات افراد گرفتار در این ماه پرخیر و برکت برطرف شود و هر کسی به اندازه توانش در رفع این دردها سهیم باشد.

  او بیان کرد: نقش مردم و کمک‌های خیران در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد بسیار مهم و اساسی است.

  وی ضمن دعوت از خیران برای مشارکت در این امر، اظهار کرد: این جشن هر سال در ماه رمضان با هدف آزاد کردن زندانیان و برگرداندن آنها به آغوش خانواده برگزار می شود.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : هوای هندیجان ‌در وضعیت «ناسالم»
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *