×
×

آتش در خیمه‌ها

 • کد نوشته: 36344
 • خرداد ۱۰, ۱۴۰۳
 • 7 بازدید
 • ۰
 • دلیل حمایت کورکورانه آمریکا از رژیم صهیونیستی هر چه که باشد، باعث شده صهیونیست‌ها به بزرگ‌ترین جنایتکاران تاریخ تبدیل شوند که شهادت بیش از ۳۶ هزار نفر طی حدود هشت ماه تنها گوشه‌ای از پرونده قطور نسل‌کشی آنان است. به گزارش ایسنا،محبوبه نیاورانی در سرمقاله صبح نو نوشت:۲۳۶ روز از جنگ علیه نوار غزه می‌گذرد؛ […]

  آتش در خیمه‌ها
 • آتش در خیمه‌ها

  دلیل حمایت کورکورانه آمریکا از رژیم صهیونیستی هر چه که باشد، باعث شده صهیونیست‌ها به بزرگ‌ترین جنایتکاران تاریخ تبدیل شوند که شهادت بیش از ۳۶ هزار نفر طی حدود هشت ماه تنها گوشه‌ای از پرونده قطور نسل‌کشی آنان است.

  به گزارش ایسنا،محبوبه نیاورانی در سرمقاله صبح نو نوشت:
  ۲۳۶ روز از جنگ علیه نوار غزه می‌گذرد؛ جنگی که افکارعمومی جهان و انسان‌های آزاده را بیدار کرد و وجدان‌های بشری را علیه جنایت‌ها و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی برانگیخت و در گوشه‌وکنار دنیا و حتی در دل غرب و کشورهایی که حامی این رژیم کودک‌کش هستند، اعتراضات عظیم خیابانی برپا شد و پای این اعتراضات به دانشگاه‌های سراسر جهان نیز باز شد و فریاد حمایت از مظلومین فلسطین از کف خیابان گرفته تا دانشگاه‌ها و نهادهای بین‌المللی سر داده شد؛ اما علی‌رغم همه این محکومیت‌ها، رژیم آدم‌کش صهیونیستی نه‌تنها از میزان جنایت‌های خود کم نکرده، بلکه اخیرا در حمله به رفح و بمباران چادر آوارگان و غیرنظامیان فلسطینی با  بی‌احترامی به همه ارزش‌های انسانی و قوانین و قطعنامه‌های بین‌المللی، سیاست‌های جنایتکارانه و جنون‌آمیز خود را پیش می‌برد. در حمله اخیر به رفح، میزان جنایت آن‌قدر بالا بود که حتی نتانیاهوی قصاب، آن را یک اشتباه تراژیک نامیده است.
  اما این همه ماجرا نیست و کابینه افراطی نتانیاهو در کنار نابود کردن غزه و کوچاندن اجباری مردم، به فکر الحاق کرانه باختری و بازگشت به شهرک‌سازی‌ها هم هستند و در همه جهات، توطئه شوم خود را برای ضربه بر فلسطین پیش می‌برند. 
  اما چه می‌شود که در میان انواع اعتراضات و فریاد جهانیان، حکم دادگاه لاهه، اقدام برخی کشورهای غربی در به رسمت شناختن کشور فلسطین و انواع کنفرانس‌ها و بیانیه‌های بین‌المللی علیه اسرائیل؛ این رژیم همچنان در پیش چشم جهانیان به جنایت‌های خود ادامه می‌دهد.
  ادامه این جنایت‌ها تنها یک عامل اصلی دارد و آن هم حمایت‌های علنی و پنهان آمریکا از این رژیم جنایتکار است. یک قدرت جنایتکار به نام آمریکا پشت سر رژیم اسرائیل قرار دارد و بسیار قاطعانه از جنایت‌های این رژیم پلید حمایت می‌کند. تا جایی که نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا یکی از وعده‌های انتخاباتی خود را بیرون کردن معترضان به رژیم اسرائیل از کشورش و جمع کردن بساط اعتراضات دانشجویی و خیابانی علیه اسرائیل عنوان می‌کند. حتی خود مقامات اسرائیلی اعتراف می‌کنند؛ اگر حمایت و سلاح آمریکا نباشد، ما توان ادامه جنگ در غزه را نداریم. نه‌تنها آمریکا بارها در شورای امنیت ملل متحد، قطعنامه آتش‌بس را وتو کرده است؛ بلکه در پشت پرده چراغ سبز را برای حمله به رفح نیز داده است. بنابراین این دولت آمریکاست که در پشت صحنه جنایت‌های رژیم کودک‌کش نقش‌آفرینی می‌کند و این کشور مسئول تمامی اتفاقات در رفح و نوار غزه است. دلیل این حمایت کورکورانه آمریکا از رژیم صهیونیستی هر چه که باشد، باعث شده صهیونیست‌ها به بزرگ‌ترین جنایتکاران تاریخ تبدیل شوند که شهادت بیش از ۳۶ هزار نفر طی حدود هشت ماه تنها گوشه‌ای از پرونده قطور نسل‌کشی آنان است. اما با وجود همه انتقاداتی که در میان افکارعمومی و سازمان‌های بین‌المللی و حتی دولت‌های غربی علیه رژیم اسرائیل شکل گرفته است، هنوز سکوت دولت‌های عربی نسبت به این جنایت‌ها نشکسته است، اگر مجموع ۲۵ کشور عربی، مناسبات رسمی و غیررسمی خود با رژیم صهیونیستی را در واکنش به این جنایت‌ها قطع می‌کردند و از طریق سازمان‌های منطقه‌ای عربی و اسلامی، خط‌مشی واحدی در برابر تل‌آویو اتخاذ می‌کردند، اوضاع به‌شدت متفاوت و فشارها نسبت به این رژیم چندبرابر بیشتر می‌شد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : پیش‌بینی تولید ۱۲۵ هزار تن انواع کشت‌های بهاره در
  ملایر
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *