×
×

هنیه: اسرائیل هرگز موفق به نابودی حماس نمی‌شود

 • کد نوشته: 2758
 • فروردین ۲۴, ۱۴۰۳
 • 9 بازدید
 • ۰
 • به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به شبکه المیادین گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل پیش از این نتوانسته حماس را از بین ببرد و هرگز نیز نخواهد توانست؛ رژیم جز با توافق شرافتمندانه موفق به بازگرداندن اسرای خود نخواهد شد. هنیه افزود: «مقاومت به شرط عقب نشینی کامل و بازگشت آوارگان […]

  هنیه: اسرائیل هرگز موفق به نابودی حماس نمی‌شود
 • به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به شبکه المیادین گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل پیش از این نتوانسته حماس را از بین ببرد و هرگز نیز نخواهد توانست؛ رژیم جز با توافق شرافتمندانه موفق به بازگرداندن اسرای خود نخواهد شد.

  هنیه افزود: «مقاومت به شرط عقب نشینی کامل و بازگشت آوارگان به غزه بدون محدودیت و مانع، علاوه بر شرایط مربوط به مسائل کمک رسانی و بازسازی، حاضر به تبادل اسرا است».

  او با اشاره به شهادت اعضای خانواده‌اش در غزه نیز گفت: «کشتن کودکان و نوه‌هایم برای تحت فشار قرار دادن حماس برای تغییر موضع خود در مذاکرات است، اما این اتفاق نخواهد افتاد».

  هنیه تأکید کرد که جنایات رژیم اشغالگر نشان از شکست راهبردی او دارد چرا که موفق به تحقق اهدافش نشده است.

  رئیس دفتر سیاسی حماس افزود: «اسرائیل فرزند لوس غرب است و دیگر آن چیزی نیست که بود و تصویری که از خود داشت، از بین رفته است».

  انتهای پیام/

  منبع : tn.ai
  حتما بخوانید : هواشناسی ایران1403/01/24؛ هشدار بارش‌های سیل‌‌آسا
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *