×
×

نایب قهرمان جهان: مشکل وزنی ندارم، مشکلم روحی است

 • کد نوشته: 49595
 • خرداد ۳۰, ۱۴۰۳
 • 7 بازدید
 • ۰
 • علیرضا سرلک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه آیا بعد از حضور در مسابقات گزینشی استانبول و ناکامی در کسب سهمیه وزن اول المپیک، قصد تغییر وزن ندارد، اظهار داشت: نه، در همین 57 کیلوگرم می‌مانم، چون مشکل وزنی ندارم و چیزی که منجر به ناکامی‌ام می‌شود، مسائل روحی است. وی درباره […]

  نایب قهرمان جهان: مشکل وزنی ندارم، مشکلم روحی است
 • علیرضا سرلک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه آیا بعد از حضور در مسابقات گزینشی استانبول و ناکامی در کسب سهمیه وزن اول المپیک، قصد تغییر وزن ندارد، اظهار داشت: نه، در همین 57 کیلوگرم می‌مانم، چون مشکل وزنی ندارم و چیزی که منجر به ناکامی‌ام می‌شود، مسائل روحی است.

  وی درباره اینکه چه چیزی منجر به این مسئله شده است، گفت: مسئولان شهرم اذیتم می‌کنند و بی‌معرفت هستند. در این سال‌ها هیچ کاری برای من نکردند و حتی حقم را هم خوردند. من یک سال پیش در مزایده شهرداری الیگودرز شرکت کردم، به‌عنوان یک شهروند عادی و این مزایده را بردم، اما در ادامه متوجه شدم که با وجود برنده شدن من در مزایده، کار به فرد دیگری واگذار شده است! خیلی هم کار را پیگیری کردم، اما به نتیجه نرسیدم. من قبل از مسابقات کسب سهمیه، دنبال دادگاه، پاسگاه و شکایت‌بازی بودم! اینقدر این موضوع اذیتم کرد که اصلاً دلم نمی‌خواست در شهر خودم باشم و وقتی به مرکز شهر و محل آن باشگاه می‌رسیدم، پشت چراغ قرمز حالم خراب می‌شد.

  این کشتی‌گیر لرستانی وزن اول که سال 2022 نیز ملی‌پوش ایران در بلگراد بود، ادامه داد: یک جوان با هزار امید و آرزو، یک کار را آغاز می‌کند، صرفاً هم به خاطر خودم دنبال این باشگاه نبودم، گفتم بگذار در ورزشی که عمر و جوانی‌ام را گذاشته‌ام، یک کاری انجام دهم. خدا شاهد است می‌خواستم دست 10 نفری هم که قبلاً در کشتی بودند را بگیرم و با هم بالای سر بچه‌های مردم بایستیم و آنها سمت کشتی بیایند و خلاف نکنند. هر چه بعداً پیگیری کردم که این مزایده را من بردم، اما دستم به جایی بند نشد.

  سرلک در پاسخ به این سؤال که آیا بعد از کسب مدال جهانی از نظر شغلی برای او کاری انجام نشده است، تأکید کرد: فکر کنم از تیمی که آن سال در اسلو مدال گرفت، فقط من باشم که هیچ جا استخدام نشدم. الیگودرز قبل از من مدال جهانی که هیچ، مدال آسیایی هم نداشت. فقط یکی از ورزشکاران ما در بدنسازی چهره است که او هم در تهران تمرین می‌کند و هر وقت مدال می‌گیرد، می‌گویند به ورزش الیگودرز تعلق دارد. من شغلی ندارم و همه درآمدم از لیگ است. اینجا ولی مردم از قهرمانان انتظار دارند و هر کسی دچار مشکل می‌شود، سراغ ما می‌آیند، در حالی که من واقعاً نه حقوقی دارم و نه شغلی. اینجا هم به‌عنوان یک شهروند عادی در مزایده شرکت کردم و بردم، نه به‌عنوان یک قهرمان.

  این کشتی‌گیر آزادکار کشورمان در مورد شکستش در مسابقات گزینشی جهانی در ماه گذشته در ترکیه نیز گفت: صد بار آن کشتی را دیدم، نباید باخت می‌دادم. در شرایط عادی هم من بازنده نبودم، اما شکست خوردم. به هرحال این اتفاق رخ داد و دست خالی برگشتم.

  انتهای پیام/

  منبع : tn.ai
  حتما بخوانید : ایرانی: به پهپادهای پیشرفته دست یافتیم/ الحاق در راه
  است
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *