×
×

سرلشکر موسوی: حیات دولت نتانیاهو وابسته به ادامه جنگ است

 • کد نوشته: 385
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه همایش اندیشه‌های سپهبد شهید صیادشیرازی در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ادامه حیات دولت راست‌گرا و تند نتانیاهو وابسته به ادامه جنگ است و در صورت توقف جنگ، این دولت سقوط خواهد کرد و بنابراین […]

  سرلشکر موسوی: حیات دولت نتانیاهو وابسته به ادامه جنگ
است
 • به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه همایش اندیشه‌های سپهبد شهید صیادشیرازی در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ادامه حیات دولت راست‌گرا و تند نتانیاهو وابسته به ادامه جنگ است و در صورت توقف جنگ، این دولت سقوط خواهد کرد و بنابراین شیشه عمرش همین است.

  موسوی تاکید کرد: در همین راستا نتانیاهو  6 ماه است خودش را با حمایت تمام قد آمریکایی‌ها به آب و آتش زده و البته به هیچ یک از اهدافش نرسید. صهیونیستها میخواستند حماس را نابود کند که الان حماس با تمام قوا و سرحال ایستاده و همچنین میخواستند اسرایشان را پس بگیرند که آن کار را هم نتوانستند و در باتلاق گیر کرده‌اند.

  فرمانده کل ارتش درخصوص عقب نشینی صهیونیستها از بخش‌های از غزه گفت: اینها تاکتیک‌های عملیاتی است و باید دید برای چه هدفی این کار را کرده‌اند و الان همه که دوباره سراغ بمباران رفته‌اند.

  سرلشکر موسوی همچنین با اشاره به سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: به اعتقاد من کتابهای درسی و دوره‌های آموزشی و پرورشی ما خیلی می‌توانند از ظرفیتهای دفاع مقدس و مدافعان حرم و شخصیتهای الگویی مثل شهید صیاد برای پرورش نسل‌های آینده استفاده کنند.

  انتهای پیام/

  منبع : tn.ai
  حتما بخوانید : "نوروز پرآب" با ورود 7 میلیارد مترمکعب
  منابع آب جدید به سدها
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *