×
×

حملات پهپادی مقاومت عراق به پایگاه‌های صهیونیست‌‌ها

 • کد نوشته: 481
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز دوشنبه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته در سه نوبت به 3 پایگاه نظامی رژیم اسرائیل در اراضی اشغالی فلسطین حمله پهپادی انجام داده است. مقاومت اسلامی عراق در بیانیه اول خود اعلام کرد که دیروز یکشنبه با پهپاد پایگاه نظامی «یاردن» را […]

  حملات پهپادی مقاومت عراق به پایگاه‌های صهیونیست‌‌ها
 • به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز دوشنبه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته در سه نوبت به 3 پایگاه نظامی رژیم اسرائیل در اراضی اشغالی فلسطین حمله پهپادی انجام داده است.

  مقاومت اسلامی عراق در بیانیه اول خود اعلام کرد که دیروز یکشنبه با پهپاد پایگاه نظامی «یاردن» را در اراضی جولان اشغالی هدف قرار داده است.

  این گروه که ماه‌هاست به مواضع صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی حملات انجام می‌دهد، در بیانیه دوم خود  نیز اعلام کرد که پایگاه «یوهنتن جنوبی» را با پهپاد هدف قرار داده و به این عملیات‌ها ادامه خواهد داد.

  مقاومت اسلامی عراق همچنین در سومین بیانیه خود اعلام کرد که پایگاه نظامی «الیفالط» واقع در شمال دریاچه طبریه را با پهپاد هدف قرار داده است.

  مقاومت عراق اخیرا دو عملیات موفق در اراضی اشغالی داشته است که صهیونیست‌‌ها بدان اذعان کرده بود. مقاومت اسلامی عراق بارها تأکید کرده که این عملیات در راستای حمایت و پشتیبانی از مقاومت و ملت فلسطین در نوار غزه بوده و تا توقف جنگ علیه آن‌ها ادامه خواهد داشت.

  انتهای پیام/

  منبع : tn.ai
  حتما بخوانید : امیرعبداللهیان عازم سوریه شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *