×
×

افتتاح پروژه‌های آب و فاضلاب تهران توسط رئیسی به ارزش 17 همت

 • کد نوشته: 2185
 • فروردین ۲۳, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور صبح امروز پنجشنبه با حضور در مرکز کنترل و پایش فاضلاب تهران، ضمن افتتاح ساختمان این مرکز، پروژه‌های آب و فاضلاب شهر تهران به ارزش بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان را بهره‌برداری کرد. این پروژه‌ها شامل 5 هزار میلیارد تومان طرح‌های آب برای […]

  افتتاح پروژه‌های آب و فاضلاب تهران توسط رئیسی به ارزش 17
همت
 • به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور صبح امروز پنجشنبه با حضور در مرکز کنترل و پایش فاضلاب تهران، ضمن افتتاح ساختمان این مرکز، پروژه‌های آب و فاضلاب شهر تهران به ارزش بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان را بهره‌برداری کرد.

  این پروژه‌ها شامل 5 هزار میلیارد تومان طرح‌های آب برای افزایش ظرفیت تامین آب شرب و 12 هزار میلیارد تومان طرح‌های مربوط به پروژه فاضلاب شهر تهران است.

  این پروژه‌ها که شامل افتتاح مرکز کنترل و پایش فاضلاب شهر تهران (اسکادا)، بزرگ‌ترین و مجهزترین مرکز امداد فاضلاب در سطح کشور، افزایش ظرفیت تصفیه‌خانه ششم آب شرب تهران به میزان 1250 لیتر بر ثانیه، بهره‌برداری از طرح توسعه شبکه فاضلاب نیمه غربی تهران برای پوشش 700 هزار نفر از جمعیت تهران است، نقش مهمی در آبرسانی و بهبود شاخص بهره‌مندی از شبکه فاضلاب در تهران خواهند داشت.

  همچنین توسعه مخازن ذخیره آب به میزان 222 هزار مترمکعب، تکمیل 32 کیلومتر از طرح آبرسانی الغدیر و اصلاح 86 کیلومتر شبکه توزیع آب شرب تهران از دیگر پروژه‌هایی است که امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

  انتهای پیام/

  منبع : tn.ai
  حتما بخوانید : وضعیت راههای کشور؛ تردد روان در محورهای شمالی
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *